Strony z PageRank 0:

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • Masaż łódź »

  NZOZ Kalmia to przychodnia, która powstała w 2001 roku. Świadczy wiele usług z zakresu pomocy medycznej. W tejże przychodni każdy może uzyskać fachowej porady lekarskiej. W przychodni znajduje się gabinet stomatologiczny, laboratorium, czy pomieszczenie, gdzie odbywają się rehabilitacje. Kalmia prowadzi rehabilitację pourazową, po udarową, jak również przeprowadzane są badania hormonalne, enzymatyczne, biochemiczne. Przychodnia posiada nowoczesny sprzęt i wyspecjalizowaną kadrę lekarzy, którzy w każdej chwili służą pomocą.

  Data opublikowania: 04 04 2012 · czytaj dalej »
 • Wróżenie online »

  Chcesz poznać swoją przyszłość? Chcesz rozgryźć co skrywa przed Tobą los i jakie tajemnice czekają na Ciebie? tarot online jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż zapewnia dostęp do profesjonalnych wróżbitów bez potrzeby ich fizycznego szukania. Dobry tarocista potrafi skonstruować trafną wróżbę niezależnie, czy jest ona komponowana przez telefon czy drogę elektroniczną. Przekonaj się, że wróżenie przez jest równie skuteczne jak wróżenie tradycyjne. Korzystaj jedynie z usług doświadczonych i pewnych wróżbitów, dla których przepowiadanie przyszłości to pasja i powołanie. Zamów swoją osobistą wróżbę i dowiedz się, co czeka Ciebie w przyszłości. Wypróbuj również inne formy wróżenia, jak np. karty anielskie albo runy.

  Data opublikowania: 04 04 2012 · czytaj dalej »
 • Okna śląsk »

  Obecnie na rynku polskim pojawia się coraz więcej firm, które w swojej ofercie posiadają różnego rodzaju okna. Dzieje się tak dlatego, że zarówno okna, jak i drzwi są produktami zawsze potrzebnymi. Jedną z firm, która specjalizuje się w dystrybucji zarówno okien drewnianych, jak i okien pcv jest OKNO-HOUSE. W swojej ofercie posiadają również rolety zewnętrzne i wewnętrzne, ale również parapety drewniane i bramy garażowe. Wszystkie produkty oferowane przez OKNO-HOUSE wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

  Data opublikowania: 04 04 2012 · czytaj dalej »
 • Radio Grunge | Newsy | Komentarze | Forum »

  Niektórzy uważają, że grunge umarł z datą 05.04.1994 wraz dniem kiedy Kurt Cobain zastrzelił się w swoim domu w Seattle. A może to mu było pisane gdyż jak sam mówił „lepiej wypalić się szybko niż gasnąć powoli”. Nirvana i Kurt jest na pewno symbolem grungu, który rozpropagował styl Aberdeen i okolic na cały świat. Natomiast nie można zapominać o grupach, które grały tam i grają cały czas, jak The Melvins na przykład. Ale grunge to nie tylko kapele z okolic Seattle, to też chicagowski Smashing Pumpkins czy nowojorska Pagoda. W Radiu Grunge dowiedzie się wszystkich tych smaczków i szczegółów o tym gatunki muzyki.

  Data opublikowania: 06 04 2012 · czytaj dalej »
 • Doradztwo JST - WPF, spółki komunalne, szkolenia »

  Curulis - doradztwo samorządowe. Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego (jst), jednostek i zakładów budżetowych oraz spółek komunalnych. Nasza specjalizacja to: wieloletnia prognoza finansowa (wpf); analiza ekonomiczno-finansowa przedsięwzięć; obligacje komunalne (emisja); tworzenie, likwidacja, przekształcenie w spółki komunalne; przygotowanie przetargów bankowych; opinie i analizy prawne.Dostarczamy program do tworzenia wieloletniej prognozy finansowej (wpf), kompatybilny z systemem Besti@ - o nazwie WPF Asystent.Organizujemy i prowadzimy szkolenia. Każde nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych wykładowców z JST, RIO lub innych organów i instytucji biorących udział w codziennym życiu samorządu.

  Data opublikowania: 07 04 2012 · czytaj dalej »
 • INuty.pl - Tworzymy Muzykę »

  iNuty.pl - to serwis profesjonalnych muzyków, kompozytorów, aranżerów utworów, autorów muzyki do ambitnych projektów symfonicznych i spektakli teatralnych. iNuty.pl to serwis zajmujący się profesjonalną komputerową edycją nut. Na zamówienie przepisujemy nieczytelne partytury, wyciągamy głosy z partytur, transponujemy nuty, orkiestrujemy utwory klasyczne i rozrywkowe, popularne piosenki, muzykę rockową. Z naszych usług korzystali tak wybitni artyści jak Lady Pank, Coma, szacowne instytucje jak Opera Bałtycka, Teatr Muzyczny w Gdyni.Ukończyliśmy studia na akademii muzycznej, jesteśmy zawodowymi instrumentalistami, pisaniem muzyki zajmujemy się od kilku lat. Zaufały nam takie teatry jak Opera Bałtycka w Gdańsku, Teatr Muzyczny w Gdyni, tworzyliśmy opracowania symfoniczne dla zepołów Coma i Lady Pank. Zajmujemy się także przepisywaniem, edycją, opracowaniem nut i partytur. Realizujemy transpozycje, wyciągi głosów, fortepianówki, przygotowujemy nuty do druku.Zapraszamy!www.inuty.pl

  Data opublikowania: 07 04 2012 · czytaj dalej »
 • Dziewiarstwo »

  Firma HAL-BO-POL powstała w 1995 r. Siedziba firmy mieści się w centrum Polski, tj. w Łodzi. W związku z powyższym przedsiębiorstwo Hal-bo-pol posiada wieloletnie doświadczenie, jeżeli chodzi o produkcję swetrów, które przeznaczone są przede wszystkim dla kobiet. Firma posiada wysokiej klasy park maszynowy, jak również wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Wszystkie wyroby produkowane są z wysokiej jakości materiałów, które są własnej produkcji. Każda osoba znajdzie odpowiedni sweter, oczywiście w przystępnej cenie.

  Data opublikowania: 07 04 2012 · czytaj dalej »
 • Kursy fryzjerskie »

  AWANGARDA to pierwsza w Polsce autoryzowana sieć szkół policealnych. Szkoła w ofercie posiada nie tylko najlepszy program nauczania i luksusowo wyposażone pracownie i laboratorium, ale również wysoki poziom zdawalności egzaminów i doskonale przygotowaną kadrę nauczycielską. Szkoły policealne, fryzjerskie, medyczne, weterynaryjne czy szkoły fryzjerskie Awangarda posiada w wielu miastach, takich jak Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław czy Łódź. Warto uczyć się w szkole policealnej i zdobywać cenne doświadczenie.

  Data opublikowania: 08 04 2012 · czytaj dalej »
 • Krzesła biurowe łódź »

  Na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm, które świadczą usługi, jeżeli chodzi o produkcję i sprzedaż mebli dla różnego typu firm i instytucji. Jedną z takich firm jest Biuromax. Firma wykonuje meble biurowe na indywidualne zamówienie każdego klienta. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, gdyż powstała 20 lat temu w mieście Łódź. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Oferta kierowana jest do wszystkich klientów, którzy cenią w szczególności wygodę i wysoką jakość za rozsądną cenę.

  Data opublikowania: 08 04 2012 · czytaj dalej »
 • Krzesła biurowe »

  Krzesła do biura.Dobrej jakości krzesło pomaga w utrzymaniu prawidłowej sylwetki podczas pracy. Krzesło powinno być starannie wyselekcjonowane pod względem rozmiaru i kształtu, a także funkcji jakie posiada. Wybierając krzesło pracownicze powinniśmy zwrócić uwagę na zainstalowany w nim mechanizm – czyli „serce” każdego krzesła, który wpływa na ilość czasu jaki poświęcamy na siedzenie i oczywiście na pracę na nim. Sklep internetowy MEBLO.net oferuje krzesła z rozległą gamą mechanizmów, które zapewniają wygodę siedzenia w zależności od ilości czasu jaki przesiadujemy w biurze. Obszerna ilość produktów umożliwia dokonanie wyboru krzesła najbardziej odpowiedniego do budowy sylwetki użytkownika. Dla osób o masywnej budowie i niemałym wzroście proponujemy krzesła z dużym i wygodnym siedziskiem oraz z wysokim oparciem. Krzesła z małymi siedziskami, niższymi oparciami i nieco mniejszą przestrzenią pomiędzy podłokietnikami są wskazane dla osób szczuplejszych i o drobniejszej posturze. Szanowni Państwo – nasze krzesła gwarantują komfortowe warunki do uwalniania pasji twórczych w miejscach pracy. Obszerne siedziska, w których możesz się swobodnie zagłębić, miękkie tapicerki i nowoczesny design linie, sprawią, że każde spotkanie biznesowe w Twojej firmie będzie konstruktywne i owocne. Krzesła i fotele, które prezentujemy powstały w ścisłej współpracy z uznanymi projektantami, którym udało się wykreować idealne rozwiązania spinające w sobie piękno, ergonomię i komfort użytkowania. Owoce ich wysiłku sprawiły, że produkty, które oferujemy zwracają uwagę doskonałym wzornictwem, dopracowaniem detali i śmiałymi połączeniami materiałów. Ciekawe i odważnie zaprojektowane linie wielofunkcyjnych foteli gabinetowych obrotowych i stacjonarnych powodują, że urządzanie biura cz też wnętrza prywatnego będzie świetną zabawą, a różnorodne kombinacje wykończeń i zastosowań wyzwolą w Państwu chęć skonstruowania odpowiednio funkcjonalnego i spójnego wnętrza.

  Data opublikowania: 09 04 2012 · czytaj dalej »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 28