Strony internetowe związane z hasłem 'adaptacje.':

 • PALUCHOWSKA KATARZYNA biuro architektoniczne warszawa »

  W pruszkowskim biurze architekt z wieloletnim doświadczeniem oferuje swoje profesjonalne usługi w obrębie całościowego przygotowywania projektów architektury oraz konstrukcji różnorodnego rodzaju budynków. Jak dotąd nasi usatysfakcjonowani Klienci zlecili nam przygotowanie planów nie tylko oryginalnych i funkcjonalnych budynków mieszkalnych, ale także biurowców, przedszkoli i restauracji. Nasze usługi wycelowane są zarówno do osób poszukujących typowych rozwiązań, jak również wielbicieli planów nietypowych, obfitujących w niebanalne rozwiązania. W celu zdobycia detalicznych informacji zachęcamy do odwiedzenia strony www.

  Data opublikowania: 06 12 2013 · czytaj dalej »
 • BB NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA działki warszawa »

  Firma BB NIERUCHOMOŚCI na naszym rynku zajmuje się nie tylko działalnością deweloperską, lecz również kompleksowym projektowaniem i dozorem budowlanym. Podejmujemy się także pośrednictwa, precyzyjnego przygotowania wycen oraz wielozadaniowego konsultingu w dziedzinie nieruchomości. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie, więc na ogół nasze usługi zaświadczamy w tym rejonie. Aktualnie zajmujemy się przede wszystkim budową osiedla domów jednorodzinnych pod Warszawą. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza stroną internetową, zawierającą drobiazgowe wiadomości o obszarze naszych usług, łącznie z danymi kontaktowymi.

  Data opublikowania: 11 12 2013 · czytaj dalej »
 • Projektowanie wnętrz, aranżacja, warszawa »

  Firma in-projekt. com działa w Warszawie i zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych- kawiarń i biur. Ważne dla nas jest zrozumienie potrzeb i intencji inwestora.. Na wstępnej rozmowie określona zostaje skala projektu ( całościowy, od stanu deweloperskiego, ponowna aranżacja wnętrz już istniejących, pomoc przy poszczególnych pomieszczeniach- pokoje dziecięce, biuro, salon) a także sugerowany styl wnętrz, budżet i termin oddania projektu. Wstępne warianty projektu zawierają propozycje układów funkcjonalnych wraz z zabudowami kuchni, holu, łazienek, garderoby. Projekt szczegółowy zawiera listę proponowanych materiałów- rodzaj ceramiki, desek podłogowych, kolorystykę, a także projekt elektryczny. Projekt jest przedstawiony w formie komputerowych wizualizacji. Część produktów wybieram z klientami na żywo, jest możliwy tzw. „shopping”. Polecam firmę remontową z którą współpracuję, sprawuję nadzór autorski nad projektem. Zapraszam.

  Data opublikowania: 25 01 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny googlebot 2