Strony internetowe związane z hasłem 'architektura':

 • ArCADiasoft - oprogramowanie dla architektów i inżynierów »

  ArCADiasoft to polska firma będąca autorem wielu programów dla budownictwa. Jej autorskie programy to rozwiązania przydatne w codziennej pracy architekta i inżyniera, proste i intuicyjne oparte o najnowsze rozwiązania i technologie informatyczne. Firma jest autorem systemu ArCADia składającego sie z szergu programów branżowych zintegrowanych w jednym intefejsie i środowisku graficznym CAD. Założenia systemu są zgodne z ideą BIM, której celem jest zapewnić wsparcie w projektowaniu i modelowaniu całego budynku, przez łączenie w jednym projekcie wszystkich aspektów projektowania konstrukcji budynku oraz wszystkich branż budowalnych. ferta firmy zawiera programy do projektowania i obliczeń konstrukcji budowlanych (Konstruktor, Rama 3D/2D), programy do obliczeń cieplnych budynków, audytu i termomodernizacji (ArCADia-TERMO). Nakładki do programu Intellicad i AutoCAD. W ofercie firmy są również programy do projektowania wnętrz oraz wizualizacji, renderingu i modelowania obiektów 3D (ArCon, ArCADia-ARCHITEKTURA)

  Data opublikowania: 02 05 2012 · czytaj dalej »
 • Kurs rysunku Gliwice »

  Kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych na architekturę. Kurs jest pełnym przygotowaniem do egzaminów na Wydziały Architektury.Program obejmuje zagadnienia podstaw kompozycji, zasad perspektywy, konstrukcji podstawowych brył geometrycznych, światłocienia, waloru, zieleni, oraz tematy egzaminacyjne z poprzednich lat. Do rozpoczęcia nauki można przystąpić w każdym momencie, ponieważ nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie plastyczne.Lekcje rysunku odbywają się w małych grupach ponieważ do każdego podchodzimy indywidualnie.

  Data opublikowania: 26 09 2012 · czytaj dalej »
 • Projektowanie wnętrz Opole – firma ART LINE »

  Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz dla Opola i okolic, oraz aranżacją i realizacją projektów. Głównym zadaniem naszego architekta wnętrz jest wykreowanie przestrzeni uwzględniającej przeznaczenie, funkcję oraz preferencje inwestora. Zastosowanie dobrych materiałów i rozwiązań przekłada się na pozytywny odbiór naszej architektury wnętrz. Wykonujemy także funkcję inwestora zastępczego, oraz nadzory inwestorskie w branży budowlanej. Zapraszamy na naszą stronę, na której zapoznają się Państwo z gotowymi projektami wnętrz Opola.

  Data opublikowania: 16 11 2012 · czytaj dalej »
 • Ławki i inne elementy małej architektury »

  Serwis internetowy zawiera informacje o małej architekturze oferowanej przez Im-Produkcja, która może interesować potencjalnych klientów firmy. Oferta firmy w zakresie palenisk ogrodowych, ławek, koszów na śmieci, stojaków rowerowych czy innych elementów małej architektury, można znaleźć w dziale Produkty. O wysokiej jakości produktów firmy świadczy również ekologiczne podejście do swojej działalności, z tymi informacjami warto zapoznać się na witrynie. Warte zobaczenia przykłady wykonanych realizacji w zakresie małej architektury. Osoby, które są zainteresowane naszymi produktami, zachęcamy do zobaczenia naszej witryny oraz/lub skontaktowania się z nami.

  Data opublikowania: 13 09 2013 · czytaj dalej »
 • STARNET W. MAZUREK kurs projektowania wnętrz wrocław »

  Ewa Romanow-Głowacka realizuje się w ogólnej organizacji zawodowych szkoleń z zakresu architektury wnętrz oraz malarstwa. Projektant wnętrz posiada wszechstronne kompetencje również w projektowaniu architektury wnętrz mieszkalnych czy też obiektów użyteczności społecznej. Na swoim koncie ma liczne projekty prywatnych domów i mieszkań nie jedynie na terenie Polski, lecz także za granicą. Prócz tego do swoich sukcesów zalicza i przygotowanie ekspozycji wielu ważnych sklepów lub renomowanych restauracji oraz zagospodarowanie terenu wokół różnych budynków. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym obszarem usług opublikowanym na stronie internetowej specjalisty.

  Data opublikowania: 20 11 2013 · czytaj dalej »
 • Consell Łódź - projektowanie wnętrza łazienki »

  Witamy. Generalnie wnętrza firmowe mają wyglądać schludnie, wszechstronnie i ma być w nich czystość ponieważ służą do pracy. Hurtownia zajmuje się też tworzeniem mebli dziecięcych i dla osób niepełnosprawnych. Dbamy o światło oraz o przestrzeń w kuchni. Wykonując także i aranżując wnętrza proponujemy naszym klientom coś więcej niż gotowy layout - naszą wiedzę, talent, doświadczenie i kreatywność. Nasz interes projektowanie wnętrz ulokowany jest w mieście Łodzi. Aranżacje wnętrz tworzymy w profesjonalnych programach komputerowych, co pozwala partnerom ujrzeć swoje przyszłe wnętrze w fotorealistycznych wizualizacjach. Nasz projekt przed wdrożeniem wizualizujemy programem 3d dzięki dlaczego na bieżąco też bez wydatków użytkownik może nanosić oprawki do grafiki czy dodawać nieużywane elementy. W ramach wykonawstwa projektów wnętrz sugerujemy nadzór budowlany również dostarczenie odpowiedniej ilości wyliczonej uprzednio w projekcie środków przemysłowych. Nasze propozycje uwzględniają różnorodne gusty i możliwości finansowe klientów. Wykonujemy wnętrza mieszkań, firm i hal produkcyjnych. Z zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzimy do wszelakiego zamówienia realizując marzenia naszych zleceniobiorców. Prosimy chwytać za słuchawkę lub wysyłać maile rozwiejemy każde Waszej wątpliwości.

  Data opublikowania: 29 11 2013 · czytaj dalej »
 • Projektowanie wnętrz z pomysłami klienta w mieście Warszawa »

  Na stronie Pani Bereniki Szewczyk, zawodowej projektantki wnętrz, mogą Państwo zapoznać się z jej wyjątkowymi pracami. Pani Berenika poradzi sobie z każdym wyzwaniem, małą i dużą przestrzenią, pokojem dziecięcym, łazienką, kuchnią. Choć ulubioną stylistyką projektantki jest minimalizm, Pani Berenika jest w stanie stworzyć aranżację w każdym nurcie, uwzględniając wizję właścicieli wnętrza. Na stronie Pani Bereniki znajdą Państwo szczegóły oferty oraz informacje kontaktowe. Zapraszamy serdecznie.

  Data opublikowania: 03 12 2013 · czytaj dalej »
 • Projektowanie wnętrz, aranżacja, warszawa »

  Firma in-projekt. com działa w Warszawie i zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych- kawiarń i biur. Ważne dla nas jest zrozumienie potrzeb i intencji inwestora.. Na wstępnej rozmowie określona zostaje skala projektu ( całościowy, od stanu deweloperskiego, ponowna aranżacja wnętrz już istniejących, pomoc przy poszczególnych pomieszczeniach- pokoje dziecięce, biuro, salon) a także sugerowany styl wnętrz, budżet i termin oddania projektu. Wstępne warianty projektu zawierają propozycje układów funkcjonalnych wraz z zabudowami kuchni, holu, łazienek, garderoby. Projekt szczegółowy zawiera listę proponowanych materiałów- rodzaj ceramiki, desek podłogowych, kolorystykę, a także projekt elektryczny. Projekt jest przedstawiony w formie komputerowych wizualizacji. Część produktów wybieram z klientami na żywo, jest możliwy tzw. „shopping”. Polecam firmę remontową z którą współpracuję, sprawuję nadzór autorski nad projektem. Zapraszam.

  Data opublikowania: 25 01 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 26