Strony internetowe związane z hasłem 'chirurgia plastyczna':

 • DR JAKUBOWSKI Medycyna estetyczna »

  Dr n. med. Krzysztof Jakubowski - specjalista chirurgii ogólnej oraz onkologicznej, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi konsultacje i leczy Klientów w gabinetach w Radomiu oraz w Warszawie. W Radomiu jest to Chirurgia Ogólna i Onkologiczna oraz Medycyna Estetyczna, z kolei w Warszawie jest to Centrum Kosmetyki Profesjonalnej IMAGO. Świadczenia i usługi medyczne realizowane przez doktora, zawierają: chirurgię ogólną oraz onkologiczną i medycynę estetyczną. Ponadto jest to także kosmetologia. W zakres realizowanych zabiegów wchodzą: operacje w trybie jednego dnia, zabiegi operacyjne przepuklin, a także korekta odstających uszu. Prowadzone są także konsultacje z zakresu chirurgii i konsultacje kwalifikujące pacjenta do leczenia operacyjnego. Zabiegi oraz informacje kontaktowe podano na stronie.

  Data opublikowania: 23 08 2013 · czytaj dalej »
 • Powiększanie biustu protezami w klinice Linea Corporis. »

  Pragniesz przywrócić sobie młody i atrakcyjny wygląd? Może pragniesz na nowo posiadać jędrne i piękne pośladki? Jeśli tak to zapraszamy do doświadczonej kliniki chirurgii plastycznej Linea Corporis. Zajmujemy się tutaj na najwyższym poziomie zabiegami takimi jak redukcja tkanki tłuszczowej, powiększanie piersi, botoks i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci czuli się u nas komfortowo oraz mogli liczyć na fachową opiekę i doradztwo. Zapraszamy po szczegóły oferty na naszą stronę.

  Data opublikowania: 16 12 2013 · czytaj dalej »
 • Specjalista od operacji rekonstrukcyjnych - Dr Tomasz Dębski »

  Tomasz Dębski to renomowany specjalista chirurgii plastycznej. Pomógł on przywrócić normalne życie po wypadku już wielu swoim pacjentom, co zostało także przedstawione w programie "Życie bez wstydu" emitowanym w telewizji TVN Style. Doktor Dębski jest właśnie jednym z lekarzy bohaterów tego programu. W tym to programie przedstawiane są bardzo trudne przypadki pacjentów, którzy na skutek tragicznych wypadków zostali wręcz oszpeceni i tak się tym przejęli, że wstydzą się pokazywać publicznie. Tutaj własnie pojawiają się specjaliści chirurgii plastycznej wyspecjalizowani w przywracaniu normalnego wyglądu rożnych części ciała tacy jak Tomasz Dębski. Przedstawiany jest cały proces przywracania ich normalnego wyglądu i powrotu do funkcjonowania w społeczeństwie. Zapraszamy do zobaczenia tego programu oraz do kontaktu.

  Data opublikowania: 12 02 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 8