Strony internetowe związane z hasłem 'dentysta':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • IMPLADENT - Chirurgia Stomatologiczna Warszawa »

  Czy szukają Państwo usług z zakresu ortodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej, wybielania zębów, wszczepiania implantów, czy medycyny estetycznej? Klinika stomatologiczna Impladent świadczy wszystkie te usługi na najwyższym poziomie! W naszej klinice pracuje zespół złożony z jednych z najlepszych stomatologów w stolicy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą państwo wyczerpujące informacje na temat naszych lekarzy i świadczonych przez nich zabiegów. Stołeczna klinika Impladent znana jest z tego, że zatrudnia tylko najbardziej kompetentnych i profesjonalnych stomatologów. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji pomiędzy lekarzem a pacjentem, dlatego też na naszej stronie internetowej prezentujemy państwu wyczerpujące profile naszych stomatologów – możecie Państwo dowiedzieć się dokładnie, kto będzie dbał o Państwa zdrowie. Zapraszamy serdecznie!

  Data opublikowania: 15 05 2012 · czytaj dalej »
 • Dobry lekarz stomatolog »

  Specjalistka w zakresie stomatologi udziela profesjonalnej pomocy medycznej w swoim kaliskim gabinecie dentystycznym. Lekarz stomatolog Małgorzata Białas-Miczko cieszy się uznaniem wśród swoich pacjentów i z przyjemnością przyjmie was do tego wcale nie małego grona. Jeżeli macie problemy z zębami, bolą was lub się rozchwiały i potrzebujecie pomocy dentysty to dobrze trafiliście ponieważ nigdzie nie znajdziecie równie dobrego lekarza za tak małe pieniądze. Zapraszamy do działu porad na naszej stronie i zapoznania się z radami które są tam dostępne. Szczotkowanie zębów czy próchnica butelkowa u dzieci nie będą już wam wydawały się dziwnymi nic nie mówiącymi terminami. Pozdrawiam i serdecznie zapraszam lek. stom. Małgorzata Białas-Miczko.

  Data opublikowania: 03 08 2012 · czytaj dalej »
 • DENTIM Stomatologia katowice »

  Fachowe wybielanie zębów, ortodoncja, nowoczesna protetyka, specjalna diagnostyka, oraz rząd zabiegów ze stomatologii zachowawczej, wykonuje ta renomowana klinika stomatologiczna, znajdująca się w Katowicach. Centrum stomatologiczne DENTIM, to doskonale wyspecjalizowani lekarze specjaliści, gruntownie wyszkolony personel, nowoczesne sprzęty medyczne, świetnej postaci materiały stomatologiczne, a wreszcie bezbolesne leczenie wykonywane w miłej atmosferze. Każdy nasz pacjent poddawany jest fachowej diagnostyce sprzętem radiologicznym, który w bezbłędny i precyzyjny sposób wyznacza stan uzębienia pacjenta. Dzięki czemu leczenie jest dobieranie jak w największym stopniu indywidualnie do potrzeb pacjentów. Oferujemy im uzupełnianie wszystkich ubytków, fluoryzację, piaskowanie, lakowanie, polerowanie, usuwanie osadu, a także wybielanie bardzo skuteczną metodą BEYOND. Zapraszamy na tę stronę internetową.

  Data opublikowania: 11 02 2013 · czytaj dalej »
 • DUO-MED Dentyści Wrocław »

  Bezbolesność leczenia jest niezwykle ważna w takiej dziedzinie stomatologicznej jak chirurgia. Wymaga ona ogromnej precyzji lekarzy oraz wykorzystania przez nich materiałów najlepszej jakości. Jest to podstawą do wykonania skutecznego leczenia. Wszystko to zapewni Państwu Klinika Stomatologiczna Duo Med z Wrocławia, jaką zdefiniowano mianem „Najlepsi w Polsce”. Klienci, którzy korzystają z jej usług mogą liczyć na wszechstronną ofertę zabiegów wchodzących w zakres takich dziedzin jak stomatologia chirurgiczna: endodontyczna, przedprotetyczna, implantologiczna a także ortodontyczna. Ponad to klinika zajmuje się również stomatologią estetyczną a także leczeniem dziecięcym. Zachęcamy abyście poznali Państwo jej stronę internetową, która przybliży nieco zakres jej działalności:

  Data opublikowania: 28 02 2013 · czytaj dalej »
 • Stomatolog kraków »

  Pełen zakres usług stomatologicznych (diagnostyka radiologiczna, zabiegi profilaktyczne, przeglądy stomatologiczne, stomatologia estetyczna, protetyka, ortodoncja, chirurgia czy zabiegi implantacyjne), opieka wysoko wykwalifikowanej kadry stomatologicznej z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, nowoczesny sprzęt stomatologiczny przyspieszający wszelkiego rodzaju działania na zębach oraz konkurencyjne ceny w stosunku do innych gabinetów- to główny trzon działalności Stomatologii Krakowskiej, czyli gabinetu dentystycznego w Krakowie.

  Data opublikowania: 22 03 2013 · czytaj dalej »
 • Stomatologia Kraków-Nieboli.pl »

  Oferujemy Państwu w naszych gabinetach fachową obsługę oraz najnowocześniejsze rozwiązania jeżeli chodzi o technikę i technologię leczenia zębów. Możemy zagwarantować iż stomatolog do którego Państwo trafią zajmie się Wami profesjonalnie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba ortodonta pomoże wybrać odpowiedni aparat na zęby dla Was lub waszych dzieci. Wykonujemy aparaty z najwyższej jakości materiałów z możliwością mocowania po stronie wewnętrznej a więc niewidoczny dla ludzi z zewnątrz. Implanty w naszej przychodni dobierane są kolorystycznie i wykonane ze szwajcarską precyzją.

  Data opublikowania: 04 04 2013 · czytaj dalej »
 • Neodentica – Chirurg szczękowy Gdańsk »

  Wejdź na www. neodentica. com i zapoznaj się z ofertą Centrum Stomatologii Neodentica oferującego licówki, implanty, korony porcelanowe, wybielanie zębów, leczenie kanałowe pod mikroskopem, chirurgia szczękowa, stomatologia estetyczna i wiele więcej. Żeby zdobyć zaufanie pacjentów, stomatolog powinien wykazać się nie tylko doświadczeniem, a może przede wszystkim profesjonalnym podejściem do wszystkich pacjentów. Dbając o Państwa bezpieczeństwo korzystamy z najwyższej jakości materiałów i sprzętu do sterylizacji. Dzięki nowoczesnym gabinetom jesteśmy w stanie zapewnić państwu opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie.

  Data opublikowania: 30 05 2013 · czytaj dalej »
 • BoaDent Prestige - stomatologia zachowawcza »

  Stomatolodzy z BoaDent w Katowicach przeprowadzą zabiegi stomatologii estetycznej oraz standardowej. Leczymy również zęby dorosłych, jak i dzieci. W przypadku najmłodszych pacjentów prowadzimy postępowanie profilaktyczne- lakowanie i fluoryzację zębów mlecznych oraz stałych. Organizujemy wizyty adaptacyjne i demonstracje, na jakich uczymy, jak myć zęby i dbać o zdrowie jamy ustnej. Starsi pacjenci zostaną zdiagnozowani, a ich zęby i dziąsła wyleczone metodą standardową bądź, w razie potrzeby, z wykorzystaniem chirurgii stomatologicznej. W przypadku ekstrakcji zębów tworzymy klasyczne protezy stomatologiczne bądź wszczepiamy implanty. Oferujemy również zabiegi mające na celu poprawę wyglądu uśmiechu -zakładanie licówek, wybielanie, czyszczenie z kamienia nazębnego. Wszystkie istotne informacje znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 03 06 2013 · czytaj dalej »
 • DENTESTIKA Wybielanie zębów Wrocław »

  Jeżeli pragniesz ortodonty lub stomatologa we Wrocławiu, zapraszamy do poznania się z propozycją gabinetu stomatologicznego Dentestika. Oferujemy Państwu: stomatologię zachowawczą, dziecięcą, ortodoncję, chirurgię, protetykę, leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantoprotetykę, diagnostykę rentgenowską. Nasza propozycja skierowana jest dla dorosłych i dla dzieci. Dzięki własnej pracowni rentgenowskiej wszelkie zdjęcia RTG realizujemy na miejscu. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w gabinecie stomatologicznym. Więcej wiadomości i cała propozycja gabinetu opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 25 06 2013 · czytaj dalej »
 • Polski ginekolog peterborough »

  Corby Private Medical Centre kieruje ofertę do mieszkańców tej miejscowości położonej nieopodal miasta Corby! Wśród świetnie wykształconych i z wieloletnim stażem pracy lekarzy są między innymi lekarz stomatolog, który jest sympatyczny i ma genialne podejście do dzieci, nawet tych najmłodszych pacjentów. Po badaniach bądź zabiegach najmłodsi pacjenci obdarowywani są jakimś drobnym prezentem, które nagradza go za odwagę. Pani doktor stomatolog jest typowym lekarzem z powołania, jej praca jest dla niej pasją i spędziła wiele lat studiując i poszerzając swoją wiedzę w zakresie między innymi ortodoncji. Obecnie wykonuje ona zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej a także zabiegi ortodoncyjne gdzie wykorzystuje najnowocześniejsze techniki leczenia zębów i jamy ustnej. Jak sama uważa, jej misją i pasjom jest pomaganie dzieciom i ich rodzicom cieszyć się zdrowym i ślicznym uśmiechem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Tej placówki przez mieszkańców Leicester!

  Data opublikowania: 12 08 2013 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 28