Strony internetowe związane z hasłem 'dla dziecka':

 • Klub Urodzinowy Madagaskar - organizacja imprez dla dzieci. »

  Klub Urodzinowy Madagaskar organizuje urodziny, imprezy i atrakcje dla dzieci oraz zabawy i przyjęcia dla najmłodszych. Urodziny z Klubem Madagaskar to wspaniała zabawa, ciekawe scenariusze zabaw i profesjonalni animatorzy. Gwarantujemy zadowolenie Jubilata, komfort dla jego gości i rodziców. Organizacja imprez dla dzieci w plenerze to nasza oferta dla tych wszystkich, którzy cenią sobie ruch i zabawy na świeżym powietrzu. Organizujemy ciekawe imprezy dla dzieci podczas chrzcin, komunii, uroczystości rodzinnych. Organizujemy niezapomniane andrzejki, mikołajki, spotkania świąteczne.Proponujemy wyjątkową ofertę dla Nowożeńców. W tym szczególnym dla Państwa dniu nasi animatorzy zorganizują niezapomnianą zabawę weselną dla dzieci. Klub Madagaskar zadba o to, aby dorośli mogli się bawić do białego rana.

  Data opublikowania: 29 04 2012 · czytaj dalej »
 • Łóżko dla dziecka »

  Łóżko dla dziecka, to pierwszy mebel do pokoju dziecięcego. Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na to, czy dane łóżeczko jest solidnie wykonane i bezpieczne. Warto również kupić łóżeczko od razu z materacem, ponieważ ten materac będzie dopasowany do rozmiarów łóżeczka. Jeśli kupisz łóżeczko bez materaca musisz go osobno dokupić, przy czym pamiętaj, że materac musi być idealnie dopasowany do rozmiarów łóżeczka, czyli odległość między krawędziami materacu, a bokiem łóżka nie powinna wynosić więcej niż 2 cm. Zanim kupisz łóżeczko w sklepie porównaj także ceny w sklepach internetowych takich, jak allegro. Czasami można kupić dużo taniej. Odwiedź naszą stroną, a znajdziesz tam więcej informacji na ten temat.

  Data opublikowania: 24 05 2012 · czytaj dalej »
 • Fineza Upominki »

  Dla męża, żony, ojca, matki a może dla dziecka? Nie ważne dla kogo to będzie, ważne że wszystko co potrzebne by wywołać radość u tych osób znajdziesz na finezaupominki.pl. Gadżety, prezenty, upominki, zabawki itp. wszystko to w jednym miejscu. Dodatkowo masz możliwość zapakowania zakupionego upominku na prezent. Oferujemy różne formy pakowania tak byś miał możliwość dopasowania opakowania do osoby oraz odpowiedniej okazji. Jesteśmy też otwarci na Twoje indywidualne pomysły, u nas nie ma rzeczy niemożliwych. Odpowiednio przygotowaną paczkę prześlemy na wskazany przez Ciebie adres za darmo. Twoim zadaniem będzie jedynie wręczenie prezentu.Przyjemnie, szybko i łatwo na finezaupominki.pl. Zapraszamy.

  Data opublikowania: 12 06 2012 · czytaj dalej »
 • SIEDEM OGRODÓW Sala konferencyjna wrocław »

  Miłośnicy dobrych filmów oraz smakowitego jedzenia i innych elementów umilających egzystowanie i uniwersalnie rozwijających organizują dolnośląską jednostkę „Siedem Ogrodów”, zajmującą się aranżowaniem niezapomnianych zabaw tematycznych i okolicznościowych dla dzieci lub młodzieży, a także oferującą gamę fascynujących warsztatów tańca czy teatralnych mierzonych do osób w dowolnym wieku. Poza tematycznymi urodzinami dla młodych wielbicieli dinozaurów i piratów i księżniczek tudzież innych dowolnie wyselekcjonowanych motywów, przedsiębiorstwo proponuje zaaranżowanie eleganckiego wesela bądź spotkania biznesowego w klimatycznych wnętrzach. Dodatkowe informacje zamieszczono na stronie www.

  Data opublikowania: 18 07 2013 · czytaj dalej »

Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 19