Strony internetowe związane z hasłem 'druk offsetowy':

 • Sitodruk »

  Do wykonawstwa druku offsetowego używa się tylko czterech podstawowych kolorów, dzięki którym można uzyskać prawie wszystkie barwy i odcienie. Stale unowocześniamy nasz park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie powiększać ofertę naszych usług i poprawiać ich jakość. W naszym posiadaniu znajdują się np. profesjonalne falcerki i zszywarki, bez których wykonawstwo powierzonych nam zadań nie byłoby możliwe. Jakość to podstawa, jaką obraliśmy sobie za cel przy tworzeniu naszego przedsiębiorstwa.

  Data opublikowania: 19 09 2013 · czytaj dalej »
 • AML Polska centrum druku »

  AML POLSKA jest drukarnią, która od lat szczyci się zaufaniem wielu firm i agencji reklamowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Ludzie tworzący naszą firmę posiadają wieloletnie doświadczenie w trzech podstawowych obszarach druku obecnych na rynku. Jesteśmy ekspertami zarówno w tematyce druku offsetowego, cyfrowego jak również wielkoformatowego. Oferujemy w pełni profesjonalne wykonanie powierzonych prac w każdej z wyżej wymienionych technologii. Ze swojej strony zawsze staramy się zapewnić Państwu najwyższej klasy jakość druku, termin realizacji „na wczoraj” a także konkurencyjne ceny.

  Data opublikowania: 15 10 2013 · czytaj dalej »
 • OFF DRUK druk offsetowy »

  Drukowanie mieści się dziś w cenie. Coraz to częściej ludzie nie drukują w domu, ale wolą wybrać się z tym do drukarni. Dlatego Drukarnia Off Druk zaprasza Klientów indywidualnych na korzystne drukowanie w niskiej cenie. Wielu żaków korzysta z naszych usług - drukują w tym miejscu skrypty, notatki, prace dyplomowe, a nawet całe zeskanowane książki. Naszymi Klientami są także duże firmy - zamawiające u nas profesjonalne towary reklamowe oraz materiały promocyjne takie jak ulotki, plakaty itp. Nasze studio graficzne opracuje formy reklamy, a drukarnia wszystko wydrukuje na miejscu. Zapraszamy serdecznie!

  Data opublikowania: 05 11 2013 · czytaj dalej »
 • Drukarnia Warszawa Express Druk »

  Druk offsetowy do formatu B-1.
  Druk cyfrowy do formatu 330x1200 mm!!!
  Drukarnia Express Druk istnieje na rynku od 1994 roku, mieści się w Warszawie Al. Krakowska 109a. Drukarnia oferuje druk offsetowy i druk cyfrowy. Drukujemy na nowoczesnych maszynach offsetowych i cyfrowych dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość druku. Jesteśmy drukarnią zajmującą się przede wszystkim drukiem materiałów marketingowo-reklamowych oraz konferencyjnych i szkoleniowych. Oferujemy druk: wizytówek, papierów firmowych, broszur, folderów, czasopism, książek, kalendarzy, bloczków samokopiujących, kopert, pocztówek i wiele innych. Naszą specjalnością są "terminy na wczoraj". Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

  Data opublikowania: 08 02 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 7