Strony internetowe związane z hasłem 'HACCP':

 • HACCP »

  Firmom skupionym na swej działalności niejednokrotnie trudno jest włożyć duże środki w procesy doskonalenia się bądź usługi dodatkowe, warto wtedy zainteresować się propozycją firm zewnętrznych. Nasza firma oferuje usługi w zakresie przygotowania oraz wdrażania do certyfikacji systemów ISO 9001, 14001, 18001, 22000, IFS, BRC, IFS Logistic, BRC IOP i innych. Bogate doświadczenie w branży pozwoliło nam na wzniesienie jakości naszych usług na nieosiągalny dla konkurencji poziom, zachowując przy tym konkurencyjność cenową.

  Data opublikowania: 16 08 2013 · czytaj dalej »
 • GZDDD analiza zagrożeń GHP »

  Jeżeli chcesz ochronić się przed niebezpieczeństwem chorób, jakie niesie ze sobą towarzystwo insektów lub gryzoni w Twoim otoczeniu, zapoznaj się z propozycją Gliwickiego Zakładu Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji. Nasi fachowcy błyskawicznie oraz fachowo pozbawią Cię uciążliwego kłopotu z każdego budynku, w jakim zostały zauważone znaki bytowania szczurów, myszy, prusaków, pluskiew oraz mrówek. Poprzez ozonowanie usuniemy nieprzyjemne zapachy, bakterie, grzyby oraz drobnoustroje z pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, aut, instalacji wodnych oraz klimatyzatorów. Gwarantujemy efektywne usuwanie owadzich gniazd, szkodliwych dla człowieka, zwierząt i żywności insektów oraz ich larw i jaj. Aby wciąż podnosić jakość każdej usługi, nasz zakład ciągle się rozwija i udoskonala, pracownicy przechodzą szkolenia, kursy oraz wyjeżdżają na warsztaty. Więcej szczegółów o naszej działalności na stronie.

  Data opublikowania: 19 08 2013 · czytaj dalej »
 • Dokumentacja sanitarna »

  Na stronie można dokonać zakupu dokumentacji sanitarnej, która potrzebna jest do prowadzenia działalności w sektorze żywnościowym. Każdego roku sanepid przeprowadza kontrole w zakładach spożywczych i wymaga od firm podania dokumentacji sanitarnej. Oferujemy gotowe dokumenty: instrukcje, formularze, zapisy i procedury. Dla przedsiębiorców prowadzący sklep z artykułami żywnościowymi przygotowaliśmy gotowy HACCP dla sklepu. Jest to wielostronicowa dokumentacja, która również wymagana jest przez sanepid. Nie czekaj aż posypią się kary mandatowe i zaopatrz się w odpowiednie dokumenty. Oferowana dokumentacja HACCP jest sprawdzona i wielokrotnie przechodziła pomyślnie kontrole sanepidu. Odwiedź stronę z ofertą i szczegółowo się z nią zapoznaj.

  Data opublikowania: 17 12 2013 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 10