Strony internetowe związane z hasłem 'kancelaria adwokacka':

 • Kancelaria adwokacka w Gorzowie Wlkp. »

  Kancelaria Radcy Prawnego Oskara Hładki z Gorzowa Wielkopolskiego świadczy usługi prawnicze dla klientów biznesowych i indywidualnych. Teraz także ONLINE ! Kancelaria Radcy Prawnego Oskar Hładki to kompleksowe i fachowe doradztwo, skuteczność oraz pomoc we wszelakich problemach prawnych. Mecenas Oskar Hładki oraz prawnicy, współpracujący z Kancelarią to specjaliści we wszystkich dziedzinach prawa, z tego tez powodu każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem prawny, z ich pomocą może zostać rozwiązany. Szczególną troską obejmują oni w przypadku rozwodu, który przecież jest ciężkim przeżyciem. Podobnie jest tez w przypadku walki o wszelkiego rodzaju odszkodowania. Kancelaria adwokacka znajduje się w Gorzowie, jednak dzięki sprawnej pracy istnieje także możliwość skorzystania z porady prawnej on-line. Porady prawne, udzielane przez Kancelarię zawsze są rzetelne i na najwyższym poziomie. Kancelaria adwokacka Mecenasa Hładki to najlepszy wybór, jakiego mogą Państwo dokonać.

  Data opublikowania: 07 07 2012 · czytaj dalej »
 • Kancelaria Bartosiak & Wspólnicy – najlepszy prawnik »

  Prezentujemy Państwu „Bartosiak & Wspólnicy” - profesjonalna kancelaria adwokacka. Kancelaria prawnicza warszawa „Bartosiak & Wspólnicy” to zespół fachowych adwokatów, którzy zajmują się prawem karnym, gospodarczym, cywilnych oraz prawem pracy. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, zawsze dobieramy indywidualne rozwiązania dla wszystkich Klientów. Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego zapewniamy nasze pełne zaangażowanie w sprawach naszych Klientów. Jeśli adwokat warszawa to tylko z kancelarii „Bartosiak & Wspólnicy”. Adwokat sprawy karne poprowadzi wszystkie sprawy w pełni profesjonalnie i z zaangażowaniem. Rozwody warszawa już nie muszą sprawiać problemów – prawnik z kancelarii „Bartosiak & Wspólnicy” pomoże Ci załatwić wszystkie formalności. Kancelaria sprawy karne „Bartosiak & Wspólnicy” to zespół profesjonalistów, którzy posiadają najlepsze doświadczenie na rynku. Zapraszamy na naszą stronę kancelariadwokacka. com, pozdrawiamy, Kancelaria „Bartosiak & Wspólnicy”.

  Data opublikowania: 03 06 2013 · czytaj dalej »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ odszkodowania rzeszów »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka zlokalizowana jest w bliskiej odległości od centrum Rzeszowa, gdzie łatwo dotrzeć także własnym środkiem transportu jak także komunikacją publiczną. Kancelaria świadczy szeroki charakter usług i wskazówek prawnych, jakie skierowane są do przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Zaświadczamy usługi prawne z obszaru prawa karnego, prawa handlowego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego a także prawa gospodarczego. Reprezentujemy naszych klientów na przebiegach sądowych w sądach obu instancji. Rady prawne udzielane są w siedzibie kancelarii oraz przez Net. Dokładny opis usług kancelarii dostępny jest na stronie WWW.

  Data opublikowania: 25 07 2013 · czytaj dalej »
 • WIKTOR MORDARSKI porady prawne kraków »

  Kancelaria Adwokacka Wiktor Mordarski z Krakowa prowadzi obsługę prawną firm i podmiotów prywatnych. Realizujemy pojedyncze zlecenia oraz podejmujemy stałą współpracę. W zakres usług prawnych wchodzi doradztwo i pomoc. Prowadzimy indywidualne konsultacje prawne oraz reprezentujemy klientów przed sądami, urzędami i instytucjami. Wystosowujemy pozwy, pisma procesowe, ponadto przygotowujemy opinie i projekty umów. W przypadku obsługi przedsiębiorstw, prowadzimy dokumentację, uwzględniającą rejestry i ewidencje oraz reprezentujemy klientów w przypadku postępowania sadowego. Prowadzimy sprawy z prawa administracyjnego, podatkowego, spółek handlowych. Prowadzimy bieżącą obsługę prawną oraz windykację należności pieniężnych. Więcej o naszej kancelarii odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 30 07 2013 · czytaj dalej »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka Ewa Zalesinska prowadzi kompleksową obsługę prawną osób fizycznych we wszystkich sprawach cywilnych i karnych oraz przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności. Obsługa prawna obejmuje: udzielanie wszelkich porad prawnych, prawną windykację należności od wezwania do wydania wyroku wraz z wszczęciem egzekucji i wiele więcej. Oferujemy szeroką gamę usług prawniczych. Jeśli potrzebują państwo bardziej szczegółowych informacji prosimy się o kontakt. Zapraszamy!

  Data opublikowania: 13 09 2013 · czytaj dalej »
 • Adwokat Andrzej Babilas Rybnik prawna obsługa firm śląskie »

  Kancelaria adwokacka Andrzeja Babilasa to firma z siedzibą w Rybniku mogąca pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w profesjonalnej i wszechstronnej obsłudze prawnej klientów indywidualnych oraz biznesowych. Indywidualne konsultacje prawne, opracowywanie projektów umów, reprezentowanie klientów przed sądami i urzędami, obsługa prawna obrotu nieruchomościami, pomoc w dochodzeniu odszkodowań, a także wsparcie w zakresie negocjacji i mediacji, to tylko niektóre pozycje z długiej listy wykonywanych usług. Oferta kancelarii Andrzeja Babilasa kierowana jest do klientów z województwa śląskiego oraz opolskiego. Dokładniejsze dane dostępne są pod adresem

  Data opublikowania: 24 09 2013 · czytaj dalej »
 • PRZEMYSŁAW BUJNIAK adwokat tychy »

  Kancelaria Adwokacka z Jaworzna proponuje obsługę prawną przedsiębiorstw i osób prywatnych. Prowadzi sprawy dla klientów z województwa śląskiego i małopolskiego - szczególnie dotyczące prawa cywilnego i rodzinnego. Świadczy również pomoc w zakresie prawa handlowego, gospodarczego, karnego i administracyjnego. Realizuje pojedyncze zlecenia oraz podejmuje stałą współpracę. W zakres zaświadczanych usług prawnych wchodzą: indywidualne konsultacje prawne oraz reprezentacja Klientów przed sądami, urzędami oraz instytucjami, a w tym również przygotowanie pozwów, wniosków, pism procesowych, wzorów umów i opinii. Więcej wiadomości o Kancelarii znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 24 09 2013 · czytaj dalej »
 • Kancelaria Adwokacka – oferta dla miasta Grudziądz »

  Grażyna Jędras-Szulta oferuje profesjonalne usługi prawne w Grudziądzu. Kancelaria Adwokacka mieści się przy ulicy Mikołaja z Ryńska i jest czynna od poniedziałku do piątku. Oferuje usługi z zakresu:- prawa rodzinnego (sprawy o rozwód, ubezwłasnowolnienie, kuratelę), - prawa karnego (sporządzanie apelacji, sprawy o wykroczenia), - prawa cywilnego, - prawa pracy - oraz doradztwa (porady i pomoc prawna, sporządzanie różnego rodzaju pism procesowych). Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie telefonicznie, za pośrednictwem Skype'a lub poczty elektronicznej.

  Data opublikowania: 16 11 2013 · czytaj dalej »
 • Http://goldenstein.pl »

  Kancelaria Goldenstein zatrudnia profesjonalnych adwokatów i doradców podatkowych oraz świadczy wysokiej jakości usługi dla firm. Specjalizacja przedsiębiorstwa koncentruje się na obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorców. Obecnie prowadzi oddziały w Berlinie, Poczdamie, Poznaniu, Hamburgu i w Szczecinie, służąc pomocą każdemu przedsiębiorcy. Największym atutem kancelarii jest umiejętność sprawnego prowadzenia spraw międzynarodowych. Fachowa wiedza oraz znajomość języków obcych umożliwiają ofiarowanie pomocy polskim i niemieckim przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą na rynku sąsiedniego państwa. Prawnicy i doradcy podatkowi pracujący dla Kancelarii Goldenstein dokładnie wykonują swoje obowiązki. Doskonale znają zasady prawa międzynarodowego oraz polskie i niemieckie prawo. Przedsiębiorcy z chęcią korzystają z usług adwokackich, doradztwa podatkowego oraz z usług w dziedzinie księgowości i podatków. Oferta Kancelarii Goldenstein jest kompleksowa i bardzo korzystna.

  Data opublikowania: 13 12 2013 · czytaj dalej »
 • Www.kancelariaminsk.pl »

  Kancelaria Radosława Domalewskiego świadczy usługi z zakresu doradztwa prawnego dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych, nie prowadzących własnej działalności. Oferta kancelarii jest bardzo szeroka, obejmuje między innymi windykację oraz reprezentowanie klientów w trakcie procesów i negocjacji sądowych. Wszystkich zainteresowanych ofertą kancelarii adwokackiej zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej kancelarii Radosława Domalewskiego. Zapraszamy klientów zarówno z Mińska Mazowieckiego jak i z całego województwa.

  Data opublikowania: 16 12 2013 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 21