Strony internetowe związane z hasłem 'kardiolog':

 • Ultramedic pediatra bielsko »

  Centrum Medyczne Ultramedic z Bielska- Białej oferuje Państwu opiekę lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. W naszym zespole zatrudnienie znaleźli interniści, pediatra, endokrynolog, kardiolog i wielu innych lekarzy. Pomagamy alergikom podnieść jakość działania, odczulając ich na część alergenów. Zatrudniamy także ginekologów, którzy czuwają nad przebiegiem ciąży, pielęgniarki, które opiekują się Chorymi w trakcie zabiegów i pomagają się do nich przygotowywać. W naszych gabinetach zabiegowych realizujemy od ręki wszystkie badania niezbędne do postawienia stosownej diagnozy. Mamy ultrasonografy, elektrokardiografy i sprzęt potrzebny do wykonania zaawansowanych badań kardiologicznych, onkologicznych i innych. wiadomości o tym, jak umówić się na wizytę dostarczy nasza strona internetowa.

  Data opublikowania: 10 10 2013 · czytaj dalej »
 • Armada Witold kardiolog bytów »

  Osoby ze wskazaniami do wykonania rozmaitego rodzaju nieinwazyjnych badań diagnostycznych serca w Chojnicach mogą zgłaszać się do prywatnego gabinetu kardiologicznego Witolda Armady. Jednostka od 1988 r. świadczy kompleksowe usługi powiązane z badaniem i prewencją chorób czy schorzeń serca. Do firmy zgłaszają się Pacjenci z niepokojącymi symptomami, jak obrzęk kończyn dolnych, ucisk azaliż duszność w klatce piersiowej, omdlenia bądź gwałtowny oraz intensywny ubytek kondycji fizycznej. W profil badań realizowanych w gabinecie kardiologicznym Witolda Armady wchodzą EKG, USG, monitoring Holtera i inne. Pełen zakres usług osiągalny jest na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 05 12 2013 · czytaj dalej »
 • FMC CENTRUM MEDYCZNE »

  Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu otopedii, rehabilitacji, medycyny naturalnej, fizjoterapii. Można u nas wykonać badanie USG, rezonans magnetyczny, testy wydolnościowe, zakupić sprzęt ortopedyczny oraz wkładki do butów. Opis placówki medycznej oferującej usługi w zakresie konsultacji lekarzy specjalistów i rehabilitacji. Strona umożliwia zapoznanie się z listą lekarzy specjalistów, ofertą rehabilitacyjną, spisem zaopatrzenia sklepu medycznego oraz naszymi osiągnięciami. Nad placówką czuwa profesor ortopedii oraz wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego profesor Jarosław Fabiś. Można u nas zakupić suplementy diety oraz wyroby medyczne.

  Data opublikowania: 04 07 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 5