Strony internetowe związane z hasłem 'kredyt':

1 · 2 · następna strona »
 • Kredyt konsolidacyjny »

  Kredyt konsolidacyjny to dość nowy produkt finansowym na polskim rynku usług bankowych. Jednak w związku z kryzysem i utratą płynności finansowej przez wielu konsumentów, którzy mają do spłacania kilka kredytów, na pewno przyczynia się do dynamicznego rozwoju tego rodzaju kredytów. Kredyt konsolidacyjny polega za wzięciu kredytu, który spłaci nasze dotychczasowe zobowiązania i pozwoli nam jeszcze na oszczędności. Kredyt konsolidacyjny bowiem jest często o wiele niżej oprocentowany niż dotychczasowe kredyty, dlatego spłacamy mniejsze odki, a także mniejszą ratę i tylko jedną. Kredyt konsolidacyjny jest przyznawany na podstawie dokumentów poświadczających stałe dochody, jak umowa o pracę, zlecenie, renta czy emerytura. Kredyt konsolidacyjny mogą też zaciągać osoby prowadzące działalność gospodarczą.

  Data opublikowania: 16 02 2012 · czytaj dalej »
 • Kredyt lublin »

  Serwis internetowy inwestor Cafe to portal doradców finansowych, którzy dzielą się na nim swoją wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi. Serwis umożliwia umówienie się na spotkanie z profesjonalnym doradcą finansowym i rozmowę na temat kredytu, inwestycji, czy regularnego oszczędzania na emeryturę. Serwis współpracując z doradcami finansowymi z całej Polski, oferuje pomoc w każdej części kraju. Jak wiadomo kredyt hipoteczny jest dziś trudniej wziąć niż jeszcze kilka lat temu, dlatego warto zrobić to z profesjonalnym doradcą.W serwisie opisanych jest też wiele ciekawych inwestycji, które przy niskim ryzyku dają możliwość wysokiego zysku. Jedną z takich inwestycji jest inwestycja w wino, która zarabia niezależnie od koniunktury giełdowej.W serwisie sporo miejsca zostało poświęcone także tematyce dodatkowej emerytury. Systematyczne oszczędzanie to praktycznie jedyny sposób by zwiększyć emeryturę i żyć na starość na normalnym poziomie

  Data opublikowania: 24 07 2012 · czytaj dalej »
 • BBKL pożyczki pozabankowe »

  Brokerskie Biuro Kredytowo-Leasingowe z Wrocławia działa na rynku od 1998 roku. Swoim odbiorcom proponuje pełen zakres usług księgowych, do których posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia. Prowadzą księgi rachunkowe, zajmują się kadrami i płacami, a także sporządzają deklaracje podatkowe i sprawozdania finansowe. Ręczą szybką i miłą obsługę. Poza tym biuro zajmuje się też pomocą w obszarze wszelakiego typu kredytów bankowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych (tu także leasing) oraz pożyczek pozabankowych (bez BIK). Dla nabywców instytucjonalnych w swojej ofercie ma kredyty obrotowe, inwestycyjne oraz na zakup, budowę czy remont nieruchomości. Oferują także obszerny wybór kredytów hipotecznych i leasingów zwrotnych zharmonizowanych do potrzeb klientów. Pomagają zadłużonym w konsolidacji zobowiązań. Więcej wiadomości o firmie znaleźć można na stronie:

  Data opublikowania: 25 02 2013 · czytaj dalej »
 • Oferty banków »

  Chcąc zaciągnąć kredyt bankowy musimy uzbroić się w cierpliwość i sporą ilość dokumentów. Szczególnie jeżeli chodzi o kredyty hipoteczne wymagane dokumenty mogą spędzić nam sen z powiek. W przypadku braku wiedzy na tematy finansowe warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Takimi osobami są doradcy finansowi. Są wyszkoleni w tej tematyce i znają się na swoim fachu. Przy pomocy doradców możemy uzyskać znacznie lepsze oprocentowanie co znacznie zmniejszy koszty kredytu i pozwoli na oszczędzenie nawet kilku tysięcy rocznie - przy dużych kredytach.

  Data opublikowania: 06 03 2013 · czytaj dalej »
 • Pozyczkasa - Najlepsze pożyczki online »

  Pozyczkasa jest zbiorem szybkich pożyczkek dostępnych przez internet, tak zwanych chwilówek. Do wnioskowania wystarczy dostęp do internetu a pieniądze przelewane są bardzo szybko bo nawet w 15min. Kredyty udzielane są bez zbędnych formalności i bez sprawdzania raportu bik. Niektóre chwilówki oferują promocje przy pierwszych pożyczkach i pozwala ona wziąć pieniadze bez opłat z oprocentowaniem 0% czyli oddajemy tyle ile pożyczyliśmy. Kwoty o jakie możemy wnioskować to od 100 do 7tys zł na różne okresy czasowe. Dostępne dla różnych przedziałów wiekowych. Gdy interesują nas większe kowty to można wziąć pieniadze z kilku firm. Firmy te nie raportują do biku naszych spłat dlatego nie musimy się martwić o problemy przy ewentualnych splatach.

  Data opublikowania: 02 04 2013 · czytaj dalej »
 • Kredyty bez bik »

  W przypadku, gdy jesteś zainteresowany obniżeniem rat kredytu, to musisz wiedzieć, że dobrze trafiłeś. Nasza strona to miejsce, w którym odszukasz tysiące pomocnych danych, traktujących o wszelakich kwestiach z sfery, którą są sprawy takie, jak np: tanie pożyczki, najlepsze i najtańsze kredyty, jak wyczyścić wpisy w BIK, jak również ogromną bazę różnego rodzaju pism, które możesz pobrać nieodpłatnie. Kredyty SKOK, kredyty konsolidacyjne czy analogiczne instrumenty pieniężne również nie mają dla nas jakichkolwiek tajemnic. Dokładnie prezentujemy, czym jest kredyt bez BIK, kredyt konsolidacyjny i wiele innych. Jeśli musisz wziąć pożyczkę, u nas znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci dokonać najlepszego wyboru

  Data opublikowania: 05 05 2013 · czytaj dalej »
 • Pożyczki bez BIK - ekspresowe kredyt online »

  Potrzebna pożyczka gotówkowa w szybkim czasie? Zapraszamy do nas. Oferujemy błyskawiczne pożyczki pozabankowe z błyskawiczną decyzją kredytową. Dzięki współpracy z wieloma instytucjami pozabankowymi, każdy z naszych klientów ma bardzo duże szanse na otrzymanie potrzebnego kredytu bez bik. Nieważne czy jesteś zadłużony, bez pracy czy masz negatywną historię kredytową lub nie posiadasz jej w ogóle. Dzięki nam masz szanse otrzymać ekspresową pożyczkę bez BIKu na najlepszych warunkach i bez zbędnych formalności. Decyzję o przyznaniu bądź nieprzyznaniu kredytu nasi klienci mogą otrzymać już w kilkanaście minut. Pomogliśmy innym - pomożemy także Tobie. Zapraszamy do wypełnienia darmowego zgłoszenia na naszej stronie.

  Data opublikowania: 21 06 2013 · czytaj dalej »
 • GAWRYSZEWSKI Kredyt bez biku »

  Twoja osoba lub Twoja biznes jesteście w chwilowym dołku finansowym? Kolejny bank zaniechał uznania kredytu? Na pomoc przychodzi Gawryszewski Finanse - firma, która od wielu lat wspomogła wielu klientom i biznesmenom w uzyskaniu kredytu. Działamy ekspresowo i profesjonalnie w oparciu o międzynarodowe standardy doradztwa finansowego i pośrednictwa. Negocjujemy w załatwianiu formalności bankowych, a wskutek współpracy z przeróżnymi instytucjami finansującymi, możemy umożliwić lepsze warunki kredytowe. Nie istotne czy chcesz zakupić samochód, własne M, czy też wymagasz pieniędzy na rozkwit firmy. O wszystkim się dowiesz z naszej witryny WWW.

  Data opublikowania: 04 07 2013 · czytaj dalej »
 • Katalog witryn WWW. »

  Darmowy, moderowany, dobrze utrzymany katalog witryn www. Powtaliśmy na początku tego roku, lecz jesteśmy dobrze widoczni w sieci. Nasz katalog oferuje możliwość dodawania komentarzy i ocen wpisów, dodatkowe linki na stronie głównej co zwiększa widoczność i ma wpływ na szybkość indeksacji wpisu. Tylko wartościowe strony. Podniesienie PageRank i pozycji Twojej witryny w sieci zapewni Ci większy ruch na niej. Pamiętaj, że im więcej linków prowadzi do Twojej witryny - tym bardziej widoczna jest ona w sieci. Zapraszamy do dodawania wpisów.

  Data opublikowania: 08 07 2013 · czytaj dalej »
 • Baza agencji nieruchomości po deregulacji. »

  Aktualna baza agencji nieruchomości po wprowadzonych w życie zmianach będzie bardzo trudna do znalezienia. W związku z deregulacją zawodu pośrednika każda osoba, która będzie zainteresowana założeniem agencji nieruchomości będzie mogła to zrobić. Z jednej strony wpłynie to na pewno na obniżenie opłat za usługi świadczone przez agencje, wzrost konkurencyjności na rynku nieruchomości oraz większy wybór. Z drugiej strony znalezienie aktualnej bazy agencji będzie trudne w związku z dużo większą wymianą podmiotów działających na rynku nieruchomości. Zwiększa się również odpowiedzialność klientów, którzy dokonując świadomego wyboru rzetelnych agencji nieruchomości sprawią, że na rynku utrzymywać się będą tylko podmioty świadczące usługi wysokiej jakości.

  Data opublikowania: 05 08 2013 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 23