Strony internetowe związane z hasłem 'kredyty':

 • Kredyt konsolidacyjny »

  Kredyt konsolidacyjny to dość nowy produkt finansowym na polskim rynku usług bankowych. Jednak w związku z kryzysem i utratą płynności finansowej przez wielu konsumentów, którzy mają do spłacania kilka kredytów, na pewno przyczynia się do dynamicznego rozwoju tego rodzaju kredytów. Kredyt konsolidacyjny polega za wzięciu kredytu, który spłaci nasze dotychczasowe zobowiązania i pozwoli nam jeszcze na oszczędności. Kredyt konsolidacyjny bowiem jest często o wiele niżej oprocentowany niż dotychczasowe kredyty, dlatego spłacamy mniejsze odki, a także mniejszą ratę i tylko jedną. Kredyt konsolidacyjny jest przyznawany na podstawie dokumentów poświadczających stałe dochody, jak umowa o pracę, zlecenie, renta czy emerytura. Kredyt konsolidacyjny mogą też zaciągać osoby prowadzące działalność gospodarczą.

  Data opublikowania: 16 02 2012 · czytaj dalej »
 • BBKL pożyczki pozabankowe »

  Brokerskie Biuro Kredytowo-Leasingowe z Wrocławia działa na rynku od 1998 roku. Swoim odbiorcom proponuje pełen zakres usług księgowych, do których posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia. Prowadzą księgi rachunkowe, zajmują się kadrami i płacami, a także sporządzają deklaracje podatkowe i sprawozdania finansowe. Ręczą szybką i miłą obsługę. Poza tym biuro zajmuje się też pomocą w obszarze wszelakiego typu kredytów bankowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych (tu także leasing) oraz pożyczek pozabankowych (bez BIK). Dla nabywców instytucjonalnych w swojej ofercie ma kredyty obrotowe, inwestycyjne oraz na zakup, budowę czy remont nieruchomości. Oferują także obszerny wybór kredytów hipotecznych i leasingów zwrotnych zharmonizowanych do potrzeb klientów. Pomagają zadłużonym w konsolidacji zobowiązań. Więcej wiadomości o firmie znaleźć można na stronie:

  Data opublikowania: 25 02 2013 · czytaj dalej »
 • Pozyczkasa - Najlepsze pożyczki online »

  Pozyczkasa jest zbiorem szybkich pożyczkek dostępnych przez internet, tak zwanych chwilówek. Do wnioskowania wystarczy dostęp do internetu a pieniądze przelewane są bardzo szybko bo nawet w 15min. Kredyty udzielane są bez zbędnych formalności i bez sprawdzania raportu bik. Niektóre chwilówki oferują promocje przy pierwszych pożyczkach i pozwala ona wziąć pieniadze bez opłat z oprocentowaniem 0% czyli oddajemy tyle ile pożyczyliśmy. Kwoty o jakie możemy wnioskować to od 100 do 7tys zł na różne okresy czasowe. Dostępne dla różnych przedziałów wiekowych. Gdy interesują nas większe kowty to można wziąć pieniadze z kilku firm. Firmy te nie raportują do biku naszych spłat dlatego nie musimy się martwić o problemy przy ewentualnych splatach.

  Data opublikowania: 02 04 2013 · czytaj dalej »
 • GAWRYSZEWSKI Kredyt bez biku »

  Twoja osoba lub Twoja biznes jesteście w chwilowym dołku finansowym? Kolejny bank zaniechał uznania kredytu? Na pomoc przychodzi Gawryszewski Finanse - firma, która od wielu lat wspomogła wielu klientom i biznesmenom w uzyskaniu kredytu. Działamy ekspresowo i profesjonalnie w oparciu o międzynarodowe standardy doradztwa finansowego i pośrednictwa. Negocjujemy w załatwianiu formalności bankowych, a wskutek współpracy z przeróżnymi instytucjami finansującymi, możemy umożliwić lepsze warunki kredytowe. Nie istotne czy chcesz zakupić samochód, własne M, czy też wymagasz pieniędzy na rozkwit firmy. O wszystkim się dowiesz z naszej witryny WWW.

  Data opublikowania: 04 07 2013 · czytaj dalej »
 • Tani-kredyt-pozabankowy.pl »

  Na przedstawianej stronie internetowej odwiedzający będą mieli szansę znaleźć dużo przydatnych informacji dotyczących kredytów pozabankowych. Zamieszczonych tutaj zostało wiele tekstów, które mają charakter poradnikowy. Oprócz tego dla zainteresowanych udostępniana jest zaawansowana porównywarka kredytów, z której wszyscy mogą skorzystać bezpłatnie. Użytkownicy poruszając się po przedstawianej witrynie internetowej będą mogli dowiedzieć się, czy szybka pożyczka bez zaświadczeń to skuteczny sposób na otrzymanie tańszego kredytu oraz dla kogo dedykowany jest taki produkt pieniężny. Interesanci mogą sprawdzić poza tym różnice pomiędzy pożyczką bez zaświadczeń w parabanku i klasycznym banku. Na stronie scharakteryzowane zostały także pożyczki dla zadłużonych przez internet. Tutaj zainteresowani będą mogli między innymi dowiedzieć się, jakie formalności na nich czekają oraz jakie są koszty tego zadłużenia finansowego. Swój opis posiadają również szybkie pożyczki prywatne, interesanci odwiedzający niniejszy portal mogą więc dowiedzieć się przykładowo o tym, czy zbliżonego rodzaju pożyczki pieniężne wypłacane są bez zaświadczeń oraz w jaki sposób da się otrzymać prywatną pożyczkę.

  Data opublikowania: 23 10 2013 · czytaj dalej »
 • Szybki-kredyt-bez-zaswiadczen.pl »

  Tematem przedstawianego serwisu internetowego to gotówka bez zaświadczeń. Jeśli i Ty potrzebujesz pieniędzy, idealnie trafiłeś. W tym miejscu znajdziesz informacje, jakie wymagania trzeba spełnić i jakim sposobem można błyskawicznie dostać niezbędne pieniądze. Użytkownicy odwiedzając przedstawiany serwis internetowy posiądą wiedzę, że szybkie pożyczki bez zaświadczeń to świetne wyjście dla wszystkich. Co więcej, aby uzyskać pożyczka bez zaświadczeń nie musisz obawiać się ciężkich formalności. W tym miejscu zorientujesz się, w jaki sposób instytucje pozabankowe zredukowały procedury. Najistotniejsze, że pożyczkę można podpisać praktycznie od ręki. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest podpisanie umowy w sieci. Nie musisz nawet opuszczać domu. To idealna opcja dla osób zapracowanych lub takich, które z racji zdrowotnych nie są w stanie tak sprawnie się poruszać. Trzeba jedynie przejść procedurę weryfikacyjną, w której wymagany jest numer konta bankowego a także telefon komórkowy. Aby zapoznać się z dokładnymi informacjami co do wszelkiego rodzaju pożyczek należy zajrzeć na prezentowaną witrynę internetową. Dzięki pożytecznym poradom i przydatnym informacjom znajdziesz pożyczkę odpowiadającą Twoim potrzebom.

  Data opublikowania: 23 10 2013 · czytaj dalej »
 • Http://yallayalla.pl »

  Każdy, kogo interesują oferty takie jak pożyczka dla firm bez bik, powinien skorzystać z tego portalu internetowego. Na tematycznych podstronach mamy możliwość przeczytać niezwykle wartościowe artykuły, które w klarowny sposób opisują produkty kredytowe kierowane zarówno do niewielkich, jak również do średnich firm. Niewątpliwie prowadząc firmę, trzeba liczyć się z różnorodnymi inwestycjami. Bardzo często dochody nie są wystarczające, ażeby daną inwestycję całościowo sfinansować. W takiej sytuacji banki zazwyczaj mają wiele różnych ofert, które skierowane są stricte do przedsiębiorców. Warto jednak wcześniej niezwykle szczegółowo zaznajomić się z warunkami spłaty poszczególnych zobowiązań, a także możliwościami, które czekają na przedsiębiorców na polskim rynku obecnie. Przede wszystkim sporo informacji odnajdą tutaj przedsiębiorcy, którzy pragną otrzymać niezbędne środki szybko. W takich sytuacjach należy skorzystać z szybkich kredytów bez BIK, które są błyskawiczną formą pozyskania potrzebnej gotówki. O tym wszystkim możemy dowiedzieć się tylko z tej strony internetowej. Tematy zostały opracowane szczegółowo, dlatego też każdy znajdzie odpowiedź na swoje pytania.

  Data opublikowania: 23 10 2013 · czytaj dalej »
 • Szybki kredyt gotówkowy »

  Prezentowana witryna to interesująca oferta dla konsumentów interesujących się błyskawiczną gotówką i chcących sprawdzić, jak można załatwić wszelkie wymagane do otrzymania pożyczki formalności. Zatem jeżeli trafiłeś na niniejszy portal internetowy, prawdopodobnie masz kłopoty z pieniędzmi. Weź kredyt gotówkowy przez internet. Tutaj znajdziesz wszystkie przydatne informacje. Poruszając się po niniejszej witrynie internetowej przeczytasz, jakim sposobem zaciągnąć kredyt nie wychodząc z domu. Obecnie nie trzeba już stać w długaśnych kolejkach bankowych, a formalności można załatwić zdalnie. Różnorodne udogodnienia sprawiają, że tego rodzaju kredyty są naprawdę znakomitym wyjściem i coraz więcej osób je wykorzystuje. Dodatkowo prezentowana strona internetowa to także ciekawe teksty dotyczące pożyczek bez bik czy przykłady najbardziej opłacalnych ofert (warto poczytać m. in. tekst "Do jakiej kwoty kredyt gotówkowy? "). Na stronie znajdziemy też najtańszy kredyt gotówkowy 2013 w formie wyczerpująco przygotowanego zestawienia. Zaciekawieni klienci mogą także bez trudności dowiedzieć się, jaka jest ich zdolność kredytowa, jak również obliczyć wysokość raty, którą będą musieli spłacać w razie wybrania danej oferty.

  Data opublikowania: 30 10 2013 · czytaj dalej »
 • Pożyczki przez Internet »

  Szybka pożyczka przez Internet udzielana jest dla Osób indywidualnych. By otrzymać pożyczkę, należy wypełniając formularz rejestracyjny podać następujące ścisłe dane:
  Imię i nazwisko, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, adres zameldowania, adres korespondencyjny, jeżeli jest inny niż adres zameldowania, e- mail poczty elektronicznej, na który pożyczkodawca wysyła tymczasowe hasło. Numer telefonu komórkowego, na który mają być wysłane dane identyfikacyjne(ID) użytkownika.
  Określenie źródła i wysokości uzyskiwanego dochodu, wskazanie danych adresowych i kontaktowych pracodawcy. Numer indywidualnego konta bankowego wraz z oznaczeniem banku, na które ma być przekazana Pożyczka. Więcej informacji znajduje się na stronie kredyt 1000. pl

  Data opublikowania: 26 02 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny googlebot 31