Strony internetowe związane z hasłem 'laryngolog':

 • HAS analogowe aparaty słuchowe »

  Najlepsze aparaty słuchowe znajdziecie Państwo w firmie Has posiadającej siedzibę w Olsztynie oraz siedzibę w Iławie. To firma, która już od 1992 roku świadczy usługi w sferze protetyki słuchu i pomocy osobom niedosłyszącym. Zasadniczym profilem działalności przedsiębiorstwa Has jest sprzedaż wysokiej jakości analogowych i cyfrowych aparatów słuchowych, pozwalających klientom osiągnąć najlepsze efekty w słyszeniu, a zarazem powrócić do normalnego życia społecznego. Has współpracuje z najlepszymi producentami tego asortymentu, tym samym gwarantuje wysoką jakość urządzeń. Trzeba zaznaczyć, iż Has to nie tylko sprzedaż aparatów słuchowych, to także kompetentne i darmowe badania słuchu, fachowe doradztwo w obszarze samego zmysłu oraz aparatów słuchowych. Firma ma bowiem odpowiednio wyszkolonych laryngologów oraz protetyków słuchu, którzy mogą świadczyć kompleksowe usługi. Właśnie dlatego dobrze jest poznać szczegóły oferty, jaka znajduje się na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 26 02 2013 · czytaj dalej »
 • MEDIS Laryngolog katowice »

  MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy został ustanowiony w 1993 roku i od początku funkcjonował jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. Po reformie w 1999 roku, MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy podpisał umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, wskutek czemu zaświadcza też refundowane wizyty, a także zabiegi swoim pacjentom. W ośrodku MEDIS goszczą doktorowie fachowcy z obszaru wielu dziedzin medycyny. Pacjenci zdołają zapisywać się na wizyty u naszych lekarzy osobiście w Ośrodku MEDI blisko ulicy Szeptyckiego 1 w Katowicach albo telefonicznie. Istnieje również możność zapisu poprzez stronę internetową ośrodka. Szczegółowe informacje dostępne na witrynie WWW.

  Data opublikowania: 23 07 2013 · czytaj dalej »
 • OKU-LAR Leczenie chrapania kraków »

  Centrum Medyczne Larmed jest dzisiejszym centrum opieki laryngologicznej a także okulistycznej, który mieści się w Krakowie przy ulicy Lwowskiej 17/1. Świadczymy usługi związane z poradnią laryngologiczną i okulistyczną, a dodatkowo zabiegi w zakresie podniebienia miękkiego, zabiegi mikrochirurgiczne na strunach głosowych, operacje przetok i torbieli szyjnych, duże zabiegi onkologiczne w zakresie gardła, krtani i szyi. Podejmujemy pacjentów jedynie w poniedziałki i piątki w godzinach od 14 do 17. Rekomendujemy zapisy do profesjonalistów pracujących w Centrum Medycznym Larmed telefonicznie. Nasi konsultanci są do dyspozycji każdego dnia od 10 do 18. Więcej na WWW.

  Data opublikowania: 31 07 2013 · czytaj dalej »
 • A Aparaty słuchowe s.c. laryngolog poznań »

  Gabinet Protetyki Słuchu, który mieści się w Poznaniu świadczy usługi w obszarze doboru aparatów słuchowych oraz diagnostyki narządów słuchu. Nasza załoga posiada doświadczenie, które sukcesywnie wykorzystuje w codziennej pracy. W gabinecie wykonywane są takie usługi jak: audiometria tonalna, audiometria nadprogowa, audiometria mowy, audiometria impedancyjna oraz tympanometria. Placówka jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oferujemy też wizyty domowe w przypadku, gdy pacjent nie może przyjechać do nas osobiście. Urządzenia, które sprzedajemy posiadają nawet 3 letnią gwarancję. Zapraszamy na darmowe konsultacje i przymiarki sprzętu.

  Data opublikowania: 26 11 2013 · czytaj dalej »
 • SZOMBIERKI fizykoterapia bytom »

  Przychodnia lekarska Szombierki przywiązuje największą atencję do obsługi pacjentów. Zależy nam na zapewnieniu optymalnych wyników, ale dodatkowo wyśmienitego samopoczucia. Angażujemy jedynie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, jacy wiedzą jak przeprowadzać specjalistyczne badania. W naszej jednostce każdy pacjent pozyska kompetentną opiekę i będzie poddany szeregowi niezbędnych badań. Od lat do Państwa dyspozycji zostają najlepsi lekarze i najnowocześniejszy sprzęt. Aby jak najlepiej urzeczywistniać wybudowane cele, przeprowadziliśmy remont. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą na stronie internetowej:

  Data opublikowania: 09 12 2013 · czytaj dalej »
 • FMC CENTRUM MEDYCZNE »

  Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu otopedii, rehabilitacji, medycyny naturalnej, fizjoterapii. Można u nas wykonać badanie USG, rezonans magnetyczny, testy wydolnościowe, zakupić sprzęt ortopedyczny oraz wkładki do butów. Opis placówki medycznej oferującej usługi w zakresie konsultacji lekarzy specjalistów i rehabilitacji. Strona umożliwia zapoznanie się z listą lekarzy specjalistów, ofertą rehabilitacyjną, spisem zaopatrzenia sklepu medycznego oraz naszymi osiągnięciami. Nad placówką czuwa profesor ortopedii oraz wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego profesor Jarosław Fabiś. Można u nas zakupić suplementy diety oraz wyroby medyczne.

  Data opublikowania: 04 07 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 15