Strony internetowe związane z hasłem 'łódź':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Masaż łódź »

  NZOZ Kalmia to przychodnia, która powstała w 2001 roku. Świadczy wiele usług z zakresu pomocy medycznej. W tejże przychodni każdy może uzyskać fachowej porady lekarskiej. W przychodni znajduje się gabinet stomatologiczny, laboratorium, czy pomieszczenie, gdzie odbywają się rehabilitacje. Kalmia prowadzi rehabilitację pourazową, po udarową, jak również przeprowadzane są badania hormonalne, enzymatyczne, biochemiczne. Przychodnia posiada nowoczesny sprzęt i wyspecjalizowaną kadrę lekarzy, którzy w każdej chwili służą pomocą.

  Data opublikowania: 04 04 2012 · czytaj dalej »
 • Kursy fryzjerskie »

  AWANGARDA to pierwsza w Polsce autoryzowana sieć szkół policealnych. Szkoła w ofercie posiada nie tylko najlepszy program nauczania i luksusowo wyposażone pracownie i laboratorium, ale również wysoki poziom zdawalności egzaminów i doskonale przygotowaną kadrę nauczycielską. Szkoły policealne, fryzjerskie, medyczne, weterynaryjne czy szkoły fryzjerskie Awangarda posiada w wielu miastach, takich jak Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław czy Łódź. Warto uczyć się w szkole policealnej i zdobywać cenne doświadczenie.

  Data opublikowania: 08 04 2012 · czytaj dalej »
 • Krzesła biurowe łódź »

  Na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm, które świadczą usługi, jeżeli chodzi o produkcję i sprzedaż mebli dla różnego typu firm i instytucji. Jedną z takich firm jest Biuromax. Firma wykonuje meble biurowe na indywidualne zamówienie każdego klienta. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, gdyż powstała 20 lat temu w mieście Łódź. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Oferta kierowana jest do wszystkich klientów, którzy cenią w szczególności wygodę i wysoką jakość za rozsądną cenę.

  Data opublikowania: 08 04 2012 · czytaj dalej »
 • Krzesła biurowe »

  Krzesła do biura.Dobrej jakości krzesło pomaga w utrzymaniu prawidłowej sylwetki podczas pracy. Krzesło powinno być starannie wyselekcjonowane pod względem rozmiaru i kształtu, a także funkcji jakie posiada. Wybierając krzesło pracownicze powinniśmy zwrócić uwagę na zainstalowany w nim mechanizm – czyli „serce” każdego krzesła, który wpływa na ilość czasu jaki poświęcamy na siedzenie i oczywiście na pracę na nim. Sklep internetowy MEBLO.net oferuje krzesła z rozległą gamą mechanizmów, które zapewniają wygodę siedzenia w zależności od ilości czasu jaki przesiadujemy w biurze. Obszerna ilość produktów umożliwia dokonanie wyboru krzesła najbardziej odpowiedniego do budowy sylwetki użytkownika. Dla osób o masywnej budowie i niemałym wzroście proponujemy krzesła z dużym i wygodnym siedziskiem oraz z wysokim oparciem. Krzesła z małymi siedziskami, niższymi oparciami i nieco mniejszą przestrzenią pomiędzy podłokietnikami są wskazane dla osób szczuplejszych i o drobniejszej posturze. Szanowni Państwo – nasze krzesła gwarantują komfortowe warunki do uwalniania pasji twórczych w miejscach pracy. Obszerne siedziska, w których możesz się swobodnie zagłębić, miękkie tapicerki i nowoczesny design linie, sprawią, że każde spotkanie biznesowe w Twojej firmie będzie konstruktywne i owocne. Krzesła i fotele, które prezentujemy powstały w ścisłej współpracy z uznanymi projektantami, którym udało się wykreować idealne rozwiązania spinające w sobie piękno, ergonomię i komfort użytkowania. Owoce ich wysiłku sprawiły, że produkty, które oferujemy zwracają uwagę doskonałym wzornictwem, dopracowaniem detali i śmiałymi połączeniami materiałów. Ciekawe i odważnie zaprojektowane linie wielofunkcyjnych foteli gabinetowych obrotowych i stacjonarnych powodują, że urządzanie biura cz też wnętrza prywatnego będzie świetną zabawą, a różnorodne kombinacje wykończeń i zastosowań wyzwolą w Państwu chęć skonstruowania odpowiednio funkcjonalnego i spójnego wnętrza.

  Data opublikowania: 09 04 2012 · czytaj dalej »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Małgorzata Nierychła »

  Kancelaria Notarialna mieści się w dzielnicy Łódź Śródmiescie.Dane kontaktowe : 90-114 Łódź,ul. Sienkiewicza 15; tel: [042] 636 60 75;fax: [042] 632 14 95. Kancelara jest czyna w godzinach : pon-pt: 9.00-17.00.W kancelarii sporządzane są akty notarialne dokumentujące: umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, działu spadku i zniesienia współwłasności, umowy majątkowe małżeńskie, umowy podziału majątku dorobkowego, umowy spółki, protokoły ze zgromadzeń spółek i inne protokoły, testamenty i akty poświadczenia dziedziczenia, i inne zgodnie z prawem o notariacie.

  Data opublikowania: 02 05 2012 · czytaj dalej »
 • Projektowanie wnętrz, Łódź, JnK-Studio »

  JnK-Studio – biuro, projektowanie i aranżacja wnętrz, ogrodów i projektowanie stron www prowadzone przez profesjonalnego architekta. Zapewniamy obsługę od inwentaryzacji, po nadzór autorski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Współpracujemy z solidną ekipą budowlaną i sklepami branżowymi. Proponujemy: posiadające długoletnie doświadczenie w branży. Wkładamy mnóstwo trudu, by nasze projekty miały odpowiedzią na indywidualne potrzeby inwestora. Projektując wnętrza czy tworząc wizualizację internetową firmy, dbamy nie tylko o dobry design wnętrz i wirtualnych prezentacji ale przede wszystkim stawiamy na funkcjonalność i praktyczność. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.

  Data opublikowania: 13 05 2012 · czytaj dalej »
 • Hydraulik Łódź »

  Profesjonalne usługi hydrauliczne świadczy hydraulik na terenie Miasta Łódź. Strona zawiera ofertę usług instalacyjnych świadczonych przez firmę. Dwadzieścia lat praktyki w zawodzie hydraulik to gwarancja jakości. Wiedza i doświadczenie zdobyte we własnej firmie budowlanej pozwalają na udzielanie wieloletniej gwarancji na wykonane prace hydrauliczne. Do wykonywania zleceń używamy jedynie materiałów sprawdzonych firm stosując zarówno tradycyjne jak i najnowsze technologie. Posiadamy nowoczesne, profesjonalne maszyny i narzędzia instalatorskie w celu zapewnienia najwyższej jakości instalacji.

  Data opublikowania: 22 05 2012 · czytaj dalej »
 • Motion Media - Studio Filmowe Bachorzyn »

  Firma zajmuje się kompleksową produkcją filmową i fotografią. Skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na filmowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości, jak również na całym etapie post produkcji. Wykorzystujemy najnowszy sprzęt i techniki obrazu cyfrowego, zarówno jakości HD, jak i SD, aby dotrzeć do każdego z Państwa i spełnić pokładane w nas oczekiwania (filmowanie HD/SD, montaż, zapis na nośnikach: Blu-ray Disc, DVD-Video, archiwizacja materiału analogowego). Świadczymy dla Państwa również usługi w zakresie fotografii: fotoreportaże z uroczystości, retusz, fotomontaż, kompleksowa produkcja foto książek (fotografowanie, projekty, wydruk na papierze foto, oprawa).

  Data opublikowania: 02 07 2012 · czytaj dalej »
 • Nowe apartamenty - wynajem i sprzedaż. »

  Szeroka oferta developerska – nowe mieszkania w mieście łodzi, dostępna jest na stronie developera ORION.Zapraszamy do zapoznania się z oferta nowych mieszkań budowanych przez inwestora w Łodzi. Firma wykonuje budynki o najnowszych standardach wykonania. Wszystkie mieszkania wyposażone są we wszechstronną i praktyczną kuchnie, duże tarasy widokowe oraz toalety wyposażone w wannę i prysznic.Developer posiada również nowe apartamenty na sprzedaż. Wszystkie mieszkania położone są w atrakcyjnych, spokojnych i zielonych dzielnicach Łodzi, także na Bałutach. Budynki posiadają własne garaże i wszechstronne hole, windy i pomieszczenia gospodarcze. Ściany wykonane są z dźwiękoszczelnych materiałów tak aby maksymalnie wyciszyć mieszkanie.Developer oferuje również wynajem nowych mieszkań i apartamentów w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach bez pośredników !

  Data opublikowania: 14 08 2012 · czytaj dalej »
 • Hydraulik Łódź »

  Moja firma działa na obszarze miasta Łódź. Prowadzę kompleksowe usługi hydrauliczne, a także całodobowe pogotowie. Do klienta dojeżdżamy o dokładne uzgodnionej godzinie. Specjalizujemy się w ekspresowym usuwaniu nagłych awarii hydraulicznych wszelkiego rodzaju np.- przepychanie niedrożnej kanalizacji- usuwanie nieszczelności- naprawa urządzeń sanitarnych i ich montażWykonujemy instalacje wodnokanalizacyjne i gazowe. Posiadamy odpowiednie wypracowane doświadczenie w zawodzie hydraulika i profesjonalne narzędzia.

  Data opublikowania: 01 09 2012 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Odwiedziny yandex 9 Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 40