Strony internetowe związane z hasłem 'masaż':

 • Masaż Trójmiasto »

  Masaż relaksacyjny w Trójmieście profesjonalnie i tanio wykonuje dyplomowany ( po studiach ) masażysta. Wszyscy jesteśmy zabiegani, nie mamy na nic czasu, wciaż tylko ciężko pracujemy, źle się odżywiamy. To wszystko powoduje, iż żyjemy w ciągłym stresie. Jeśli czujesz się zmęczony, nie masz energii, nie masz na nic ochoty, żyjesz w ciągłym biegu i stresie - jest to masaż specjalnie dla Ciebie. Dlatego masaż jest ucieczką od dnia powszedniego, dzieki niemu bedziemy w stanie się odpręzyć i zrelaksować. On doda nam sił witalnych. Podczas masażu relaksacyjnego organizm się odpręża, następuje dotlenienie narządów i tkanek, wracają siły witalne, człowiek staje się odporny na stres i szybko regeneruje siły.

  Data opublikowania: 04 11 2011 · czytaj dalej »
 • Masaż łódź »

  NZOZ Kalmia to przychodnia, która powstała w 2001 roku. Świadczy wiele usług z zakresu pomocy medycznej. W tejże przychodni każdy może uzyskać fachowej porady lekarskiej. W przychodni znajduje się gabinet stomatologiczny, laboratorium, czy pomieszczenie, gdzie odbywają się rehabilitacje. Kalmia prowadzi rehabilitację pourazową, po udarową, jak również przeprowadzane są badania hormonalne, enzymatyczne, biochemiczne. Przychodnia posiada nowoczesny sprzęt i wyspecjalizowaną kadrę lekarzy, którzy w każdej chwili służą pomocą.

  Data opublikowania: 04 04 2012 · czytaj dalej »
 • Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji »

  Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji oferuje Państwu usługi kompleksowej, profesjonalnej rehabilitacji. Wykonujemy masaże: lecznicze, klasyczne, relaksacyjne, limfatyczne, sportowe głęboki. Prowadzimy rehabilitacje tzw. narządu ruchu (stawy, mięśnie) w chorobach zwyrodnieniowych, jako następstwo urazów, po zabiegach chirurgicznych. Wykonujemy Terapię Obrzękową- specjalną metodę leczenia obrzęków limfatycznych, lipidowych, po mastektomii. Usprawniamy naszych Pacjentów w chorobie Parkinsona, w przebiegu rwy kulszowej, po zwichnięciach stawów i w wielu, wielu innych dolegliwościach.

  Data opublikowania: 19 12 2012 · czytaj dalej »
 • Masaż bielsko biała »

  Masaże to bardzo głęboki temat, który odpowiednio zgłębiony przez profesjonalistę z pasją pozwala na uzyskiwanie nieoczekiwanych efektów relaksacyjnych oraz leczniczych. Masaże to sposób na relaks, przyjemność ale również profilaktykę a także jest to świetna forma rehabilitacji i leczenie. Doskonałej jakości masaże wykonuje firma Magnolia- mobilny relaks prowadzona przez doświadczoną masażystkę i fizjoterapeutkę. Szeroki zakres usług masażu (klasyczny, relaksacyjny, sportowy oraz leczniczy) oraz gwarancja niskich cen.

  Data opublikowania: 14 03 2013 · czytaj dalej »
 • Masaż i rehabilitacja medyczna - Kabaty, Ursynów »

  Zapraszamy do Rehabilitacji Medycznej Wojtasik. Szukasz rehabilitacji i masażu na Kabatach lub Ursynowie? Nasz zespół tworzą fizjoterapeuci z wyższym wykształceniem medycznym, absolwenci WUM kierunku fizjoterapia i AWF Warszawa oraz lekarze specjaliści: chirurg ortopeda traumatolog oraz lekarz reumatolog, internista. Oferujemy szereg zabiegów oraz profesjonalne konsultacje medyczne.Rehabilitacja i masaż odgrywają obecnie ogromną rolę w kompleksowym procesie leczenia, jedyną która pozwala na pełny powrót do zdrowia. Zachęcamy państwa bardzo serdecznie do korzystania z naszych usług, jednocześnie gwarantując ich najwyższą jakość oraz pełne zaangażowanie i pomoc naszych fizjoterapeutów w powrocie do zdrowia.Oferujemy:- rehabilitacja u osób dorosłych,- rehabilitacja dysfunkcji neurologicznych pacjentów dorosłych,- rehabilitacja niemowląt oraz dziec,- naszą ofertę rehabilitacji, pragniemy skierować również do pacjentów, których dolegliwości bólowe mają podłoże psychosomatyczne,Więcej informacji znajdziesz na www.rehabilitacja-mw.pl

  Data opublikowania: 04 04 2013 · czytaj dalej »
 • Masaż Wrocław - rehabilitacja »

  Masaż – leczenie (rehabilitacja), relaks i odnowa biologiczna. Jeżeli często odczuwasz bóle kręgosłupa, stawów czy mięśni, uprawiasz sport i szukasz odnowy po ciężkim treningu czy też po prostu chciałbyś się zrelaksować w spokojnej atmosferze wówczas oferta przychodni rehabilitacyjnej Multi-Med Wrocław jest idealna dla Ciebie. Masaż jest wspaniałym remedium na wiele schorzeń, które w dzisiejszym pędzącym szybko zmieniającym się świecie nas coraz częściej dotykają. Bogata oferta masaży, profesjonalny zespół oraz doskonała atmosfera to coś co nas wyróżnia i dzięki czemu udało nam się zdobyć zaufanie dużej ilości pacjentów. Gabinet masażu proponuje następujące zabiegi (masaże): MASAŻ LECZNICZY – przeciwdziała i łagodzi bóle kręgosłupa, stawów oraz zaburzenia funkcji mięśni w następstwie urazów, czy małej aktywności ruchowej. MASAŻ ANTYCELLULITOWY – zmniejsza tkankę tłuszczową, poprawia kondycję skóry, likwiduje cellulit. MASAŻ RELAKSACYJNY – przynosi doskonałe efekty przy bólach związanych ze stresem i siedzącą pracą. Działa odprężająco, usuwa objawy zmęczenia. Masaż jest samodzielną formą leczenia - rehabilitacja, często też uzupełniany jest zabiegami z zakresu fizykoterapia - przygotowującymi (rozgrzewającymi) ciało do masażu.

  Data opublikowania: 12 06 2013 · czytaj dalej »
 • Dom Pracy Twórczej i Wypoczynku Wojtuś pensjonaty »

  Dom Pracy Twórczej i Wypoczynku Wojtuś zaistniał z myślą o turystach, jacy wyszukują miejsca, w jakim zdołają poczuć wyjątkowy klimat gór i góralskiej chaty. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, a także firm. W naszym całorocznym ośrodku mamy do zaoferowania 45 miejsc noclegowych w pokojach dla 2, 3, 4 oraz 5 osób. Na życzenie osób indywidualnych czy też grup organizujemy wyprawy w góry z przewodnikiem, imprezy przy ognisku czy też zimowe kuligi. Też chętnie urządzamy imprezy okazjonalne jak urodziny, rocznice oraz imprezy zakładowe, które na długo pozostaną gościom w pamięci. Całkowity opis propozycji pod adresem WWW.

  Data opublikowania: 04 10 2013 · czytaj dalej »
 • Masaż ajurwedyjski »

  Jedną z najstarszych sztuk leczniczych jest masaż gorącymi kamieniami znajdującymi się w propozycji centrum Ayurvedy. Masaż ten swymi korzeniami sięga Chin i Indii, a łączy takie dziedziny medycyny jak aromaterapia, termoterapia i akupresura. Masaże przez nas przeprowadzane potrafią pomóc wielu osobom. Klasyczny zabieg Marma sprawi, iż Państwa napięcie zostanie zredukowane, poczują się Państwo bardziej witalni a przy tym uspokojeni. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami innych osób za pośrednictwem księgi gości.

  Data opublikowania: 04 10 2013 · czytaj dalej »
 • ACTIVUM MED SP. Z O.O. ziołolecznictwo warszawa »

  W większości aktualnie najbardziej ciężkich oraz popularnych zaburzeń, schorzeń i chorób cywilizacyjnych, aktywnie sprawdza się po wielokroć wypróbowany Instytut Medycyny Naturalnej „ACTIVUM-MED”. Zespół dysponuje bardzo wszechstronną ofertą działań, których właściwie użycie poprzez naszą wysoce wykwalifikowaną załogę gwarantuje Państwu poprawę samopoczucia przy zaburzeniach hormonalnych, w terapii schorzeń neurologicznych lub przy uszczuplonej odporności, w zmaganiach z uzależnieniami i po prostu w ramach uniwersalnej profilaktyki zdrowotnej. Pełen zakres usług gwarantowanych w placówce „ACTIVUM-MED” osiągalny jest na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 28 11 2013 · czytaj dalej »
 • FMC CENTRUM MEDYCZNE »

  Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu otopedii, rehabilitacji, medycyny naturalnej, fizjoterapii. Można u nas wykonać badanie USG, rezonans magnetyczny, testy wydolnościowe, zakupić sprzęt ortopedyczny oraz wkładki do butów. Opis placówki medycznej oferującej usługi w zakresie konsultacji lekarzy specjalistów i rehabilitacji. Strona umożliwia zapoznanie się z listą lekarzy specjalistów, ofertą rehabilitacyjną, spisem zaopatrzenia sklepu medycznego oraz naszymi osiągnięciami. Nad placówką czuwa profesor ortopedii oraz wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego profesor Jarosław Fabiś. Można u nas zakupić suplementy diety oraz wyroby medyczne.

  Data opublikowania: 04 07 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 39