Strony internetowe związane z hasłem 'Medycyna estetyczna':

 • ESTETICMED Usuwanie tatuaży »

  Esteticmed to uznana na rynku medycyny estetycznej klinika, która powstała w wyniku połączenia Gabinetu Estetyka z Częstochowy i Kliniki Esteticmed w Bydgoszczy. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii. Jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać najbardziej dotkliwe problemy z jakimi borykają się pacjenci. W działalności kliniki kierujemy się najlepszymi wzorcami, począwszy od postawienia słuszniej diagnozy po dobór należytego w konkretnym przypadku toku leczenia. Każdy traktowany jest indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by wszyscy pacjenci naszej kliniki czuli się wyjątkowo. Posiadamy nowoczesny sprzęt i dysponujemy nowatorskimi i małoinwazyjnymi technikami leczenia. Staramy się przy tym stworzyć miłą atmosferę, aby zapewnić pacjentom najwyższy komfort w toku zabiegu. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 06 03 2013 · czytaj dalej »
 • VITAESTETIC medycyna estetyczna gdańsk »

  Vitaestetic Gabinet Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej to miejsce, które kładzie przede wszystkim na nieinwazyjne metody odmładzające. Swoim klientom oferuje między innymi: hydradermabrazję, mezoterapię, liposukcję, drenaż limfatyczny. Propozycja zawiera ponadto likwidację zmarszczek i przebarwień czy poprawę struktury skóry. Biegły zespół to gwarancja całkowitego bezpieczeństwa i ogólnoświatowych standardów. Komfort klienta stale pozostaje na naczelnym miejscu, w związku z czym dba się o zapewnienie odpowiedniej atmosfery i wystroju. W efekcie wizyta okazuje się niesamowitym relaksem. Połączenie odpoczynku i doskonałego wyglądu. Vitaestetic Gabinet Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej mieści się na terenie Elbląga. Doskonała lokalizacja to następny jego atut. Więcej informacji na ten temat można wyszukać na stronie:

  Data opublikowania: 13 08 2013 · czytaj dalej »
 • DR JAKUBOWSKI Medycyna estetyczna »

  Dr n. med. Krzysztof Jakubowski - specjalista chirurgii ogólnej oraz onkologicznej, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi konsultacje i leczy Klientów w gabinetach w Radomiu oraz w Warszawie. W Radomiu jest to Chirurgia Ogólna i Onkologiczna oraz Medycyna Estetyczna, z kolei w Warszawie jest to Centrum Kosmetyki Profesjonalnej IMAGO. Świadczenia i usługi medyczne realizowane przez doktora, zawierają: chirurgię ogólną oraz onkologiczną i medycynę estetyczną. Ponadto jest to także kosmetologia. W zakres realizowanych zabiegów wchodzą: operacje w trybie jednego dnia, zabiegi operacyjne przepuklin, a także korekta odstających uszu. Prowadzone są także konsultacje z zakresu chirurgii i konsultacje kwalifikujące pacjenta do leczenia operacyjnego. Zabiegi oraz informacje kontaktowe podano na stronie.

  Data opublikowania: 23 08 2013 · czytaj dalej »
 • STUDIO URODY KRAKÓW wrastające paznokcie kraków »

  Studio Angel oferuje Państwu kompleksowe rozwiązanie z zakresu medycyny estetycznej. Prowadzimy swoją działalność w rejonie województwa małopolskiego. W naszym centrum kosmetyczno- fryzjerskim przeprowadza się szereg zabiegów na twarz i ciało. Atutem jednostki jestgłównie doświadczony zespół pracowników, składający się z profesjonalnych oraz doświadczonych pracowników o ogromnym talencie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy kto złożył wizytę w naszym salonie był w pełni zadowolony z naszych usług. Prócz tego w studio urody mieszczą się także zakład fryzjerski oraz salon masażu. Więcej informacji jest dostępne na stronie internetowej firmy.

  Data opublikowania: 12 09 2013 · czytaj dalej »
 • SPÓŁDZIELNIA PRACY LEKARZY SPECJALISTÓW MEDICUS »

  Przedstawiamy Państwu Spółdzielnię Pracy Lekarzy Specjalistów MEDICUS. Nasza siedziba znajduje się w samym sercu Szczecina. Jesteśmy obecni na rynku od 1952 roku. W ośrodku znajduje się powyżej 150 lekarzy medycyny oraz stomatologii. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i przeprowadzamy badania z obrębu medycyny pracy dla jednostek (wydajemy pozwolenia na broń czy też zaświadczenia dla marynarzy). Z naszych usług mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające abonamenty wykupione w swoich jednostkach pracy. Ze spółdzielnią można się skontaktować telefonicznie czy też elektronicznie. Więcej szczegółów mieści się na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 12 09 2013 · czytaj dalej »
 • Marosz Mierzyn lipoliza szczecin »

  Lek. med. Krzysztof Marosz założył gabinet kosmetyczny z uwagą o pacjentach poszukujących profesjonalnych usług kosmetycznych. Zajmujemy się poprawą wyglądu naszych klientów, a jednocześnie podwyższeniem poczucia wartości estetycznej pacjentów z realnym jak największym wykorzystaniem możliwości nowoczesnej medycyny. Aby osiągnąć zaplanowany cel współdziałamy z najlepszymi firmami, które korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a równolegle posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa. Dzięki temu wszystkie zabiegi kosmetyczne przeprowadzamy w nader zawodowych warunkach. Po szczegóły zapraszamy na witrynę WWW.

  Data opublikowania: 08 10 2013 · czytaj dalej »
 • GRENADINE CLINIC medycyna estetyczna wrocław »

  Grenadine Clinic pozostało utworzone z uwagą o pacjentach, by zagwarantować im komfortowe leczenie za pośrednictwem lekarzy specjalistów. Grenadine Clinic zapewnia usługi medyczne w aspekcie endokrynologii, neurologii, fizjoterapii oraz masażu, rehabilitacji, kosmetologii, proktologii, podologii i stomatologii i USG. Nasza branża to diagnostyka obrazowa, w skład której wchodzi rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy. Nasi lekarze eksperci podejmują w od poniedziałku do piątku w godzinach rannych, a także popołudniowych według zrealizowanych wcześniej zapisów swoich pacjentów. Dokładne wiadomości osiągalne pod adresem WWW.

  Data opublikowania: 15 10 2013 · czytaj dalej »
 • Manicure, Warszawa – poleca gabinet Estetimed. »

  Gabinet Estetimed oferuje następujące usługi: laserowe zamykanie naczynek i usuwanie rumienia, fotoodmładzanie, depilacja laserowa, manicure i pedicure, usuwanie przebarwień, wypełnianie zmarszczek, botox, laserowe usuwanie trądziku i wiele innych. Aby odkryć całe bogactwo kosmetologii i medycyny estetycznej, które możesz poznać w gabinecie Estetimed, odwiedź naszą stronę internetową. Na niej też poznasz dokładne opisy poszczególnych zabiegów oraz dowiesz się, jakie atrakcyjne promocje zostały przygotowane dla klientów gabinetu Estetimed.

  Data opublikowania: 26 11 2013 · czytaj dalej »
 • MED-EXPERT pediatra warszawa praga »

  Bezpłatny dostęp do porad lekarza pierwszego kontaktu oraz pediatry oraz płatne konsultacje ze specjalistami wielu dziedzin medycyny to zasadnicza część propozycji funkcjonowania warszawskiej firmy Med-Expert. Obszar dokonywanych usług dotyczy również realizowania badań laboratoryjnych oraz szczepienia (osób w każdym wieku), badania ultrasonograficznego i konsultacji dietetycznych a nawet sporządzania ekspertyz powypadkowych. oprócz tego Med-Expert zapewnia podejście do zabiegów medycyny estetycznej w ramach wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym czy Botoxem. Szczegóły oferty firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 18 12 2013 · czytaj dalej »
 • Specjalista od operacji rekonstrukcyjnych - Dr Tomasz Dębski »

  Tomasz Dębski to renomowany specjalista chirurgii plastycznej. Pomógł on przywrócić normalne życie po wypadku już wielu swoim pacjentom, co zostało także przedstawione w programie "Życie bez wstydu" emitowanym w telewizji TVN Style. Doktor Dębski jest właśnie jednym z lekarzy bohaterów tego programu. W tym to programie przedstawiane są bardzo trudne przypadki pacjentów, którzy na skutek tragicznych wypadków zostali wręcz oszpeceni i tak się tym przejęli, że wstydzą się pokazywać publicznie. Tutaj własnie pojawiają się specjaliści chirurgii plastycznej wyspecjalizowani w przywracaniu normalnego wyglądu rożnych części ciała tacy jak Tomasz Dębski. Przedstawiany jest cały proces przywracania ich normalnego wyglądu i powrotu do funkcjonowania w społeczeństwie. Zapraszamy do zobaczenia tego programu oraz do kontaktu.

  Data opublikowania: 12 02 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 17