Strony internetowe związane z hasłem 'montaż klimatyzacji':

 • Serwis klimatyzacji poznań »

  Oferta firmy Klimapol dotyczy przede wszystkim klimatyzacji i systemów oraz instalacji klimatyzacji. Montaż, konserwacja, serwis, pomoc w doborze oraz sprzedaż to główne przedmioty działalności firmy Klimapol. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży pracownicy potrafią zamontować szybko i profesjonalnie klimatyzację w praktycznie każdym pomieszczeniu. Ponadto, firma świadczy usługi serwisowe. Do wyboru klimatyzacje typu Split, multisplit, VRV, VRF oraz klimatyzacje precyzyjne. Wysoka jakość usług.

  Data opublikowania: 17 03 2013 · czytaj dalej »
 • GASTAL klimatyzacja samochodowa »

  Szukasz firmy na terenie Wrocławia, która specjalizuje się w serwisie klimatyzacji? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną przez firmę Gastal Autoryzowany serwis ogrzewania niezależnego i klimatyzacji. Oferujemy systemy ogrzewania powietrznego o 2kW mocy grzejnej, które sprawdzą się w kabinach aut ciężarowych, małych mikrobusów i kabinach maszyn budowlanych. Systemy ogrzewania wodnego o 4-5 kW mocy grzejnej, doskonałe do samochodów osobowych i mikrobusów. spore doświadczenie, wiedza w zakresie motoryzacji, wyszkoleni pracownicy i specjalistyczne wyekwipowanie zapewniają zadowalającą współpracę. Zapewniamy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, interesujące ceny i wysoką jakość usług. Więcej na stronie.

  Data opublikowania: 02 08 2013 · czytaj dalej »
 • Szałek G urządzenia klimatyzacyjne łódź »

  Szukasz firmy zajmującej się montażem czy też naprawą urządzeń chłodzących lub grzewczych? Znakomicie trafiłeś! Firma handlowo usługowa GALMS ze Zgierza jest specjalistą w tej dziedzinie. Swoje usługi wykonuje od 1993 roku i posiada duże doświadczenie w tej branży. Działalność rozpoczynała od napraw oraz montażu urządzeń chłodniczych i rozmaitego rodzaju klimatyzacji. W miarę rozwoju, firma poszerzała swoją ofertę o kolejne branże przede wszystkim o ogrzewanie pomieszczeń oraz wody użytkowej. Dziś zakres usług firmy GALMS mieści dobór, sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis wszystkich znajdujących się w ofercie urządzeń. Dodatkowo należy podkreślić, iż proponowane są wyłącznie urządzenia wiodących i sprawdzonych producentów i dostawców. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą firmy GALMS w salonie lub na stronie internetowej:

  Data opublikowania: 13 11 2013 · czytaj dalej »
 • ELZET czyszczenie klimatyzacji »

  Każdego rodzaju działania dotyczące urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, chłodniczych czy grzewczych są domeną skutecznej działalności firmy ELZET. Tworzącym jednostkę fachowcom warto zlecić zarówno całkowite doradztwo w obrębie doboru najbardziej optymalnego dla Państwa rozwiązania klimatyzacyjnego (np. pomiędzy klimatyzatorem kompaktowym i klimatyzatorem typu „split” albo przypodłogowo-sufitowym), ale też dokonają instalacji a później serwisowania czy czyszczenia sprzętu. Więcej szczegółów przybliżających reguły pomocnej kooperacyj z zlokalizowanym w Mińsku Mazowieckim przedsiębiorstwem ELZET dostępnych na stronie www firmy.

  Data opublikowania: 18 12 2013 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 6