Strony internetowe związane z hasłem 'mycie elewacji':

 • PROMUR malowanie »

  Promur to firma z wieloletnią praktyką w branży budowlanej, specjalizująca się w renowacji elewacji. Mieścimy się w Gliwicach i udało nam się zdobyć rzeszę zadowolonych kontrahentów. Przez lata pracy nasi specjaliści zyskali bogate doświadczenie oraz ogromną wiedzę oraz praktykę w swoim fachu. Dzięki ich kompetencjom jesteśmy firmą, która zapewnia terminowość oraz niezawodność swoich usług. Mycie kostki brukowej, cegieł, klinkieru oraz usuwanie graffiti ze ścian budynków to nasza specjalizacja. Poza tym wykonujemy usługi połączone z piaskowaniem powierzchni płaskich a także usuwaniem pozostałości po farbach czy lakierach. Profesjonalne narzędzia, które wykorzystujemy w naszej pracy a także sprawdzone materiały renomowanych marek pomagają nam pozbyć się każdej uporczywej plamy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej propozycji, której szczegółowe detale odnajdą Państwo na naszej stronie.

  Data opublikowania: 04 03 2013 · czytaj dalej »
 • AMLUX Warszawa sprzątanie biura warszawa »

  Firma AMLUX Sp. z o. o. z Warszawy w branży firm sprzątających działa od 1989 roku. Podczas wielu lat obecności w branży, cały czas się rozwijaliśmy, rozszerzając swą aktywność o inne miasta w Polsce i doskonaląc nasze usługi, chcąc zagwarantować klientowi wysoką jakość świadczonych usług. Usatysfakcjonowanie klienta jest dla nas najważniejsze i podejmując się każdego zlecenia, za każdym razem kierujemy się jego dobrem. Zatrudniamy doskonale przygotowaną i świetnie wyszkoloną ekipę sprzątającą, która przeprowadza swe prace szybko i dokładnie. Warto podkreślić, że na wszelkim obiekcie kontrolę pełni inspektor nadzoru, jaki także jest odpowiedzialny za rozplanowanie zadań podległemu personelowi. Zapraszamy do zaznajomienia się z wiadomościami na naszej stronie www.

  Data opublikowania: 26 11 2013 · czytaj dalej »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE AZET-BIS »

  AZET-BIS to przedsiębiorstwo remontowo-budowlane, które od wielu lat z sukcesem działa na rynku. Z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem proponuje usługi w zakresie: docieplania budynków, prac remontowych, prac remontowo-budowlanych, robót wykończeniowych oraz prac renowacyjnych. Dewizą firmy jest wyjątkowa dbałość o poziom oferowanych usług i wymogi technologii. Do zakresu prac remontowych należy: malowanie i tynkowanie ścian, kładzenie glazury, kładzenie klinkieru, ocieplanie poddaszy, murowanie ścian działowych, montaż drzwi i okien, gzymsów, obsuszanie fundamentów budynków, kładzenie izolacji na ścianach, wylewanie betonu, mycie elewacji, usuwanie alg, glonów, graffiti. Więcej szczegółów na stronie:

  Data opublikowania: 16 12 2013 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 11