Strony internetowe związane z hasłem 'outsourcing IT':

 • Life System Artur Fic »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się Outsourcingiem IT czyli profesjonalną obsługą firm i placówek dydaktycznych. Pomagamy w doborze w sprzętu i w jego obsłudze. Obsługujemy zarówno komputery i jak i laptopy. Specjalizujemy się też w Serwerach Windows, Serwerach Linux, notebookach oraz stacjach graficznych. Pomagamy również indywidualnym klientom którzy mają problem ze sprzętem komputerowym. Pomagamy zdiagnozować problem i profesjonalny sposób go usuwamy bez zbędnych kosztów. Możesz u nas nabyć nowy sprzęt wysokiej jakości po okazyjnych cenach. Tworzymy również rozbudowane aplikacje webowe (www) jak i zwykłe programy użytkowe.

  Data opublikowania: 24 04 2013 · czytaj dalej »
 • Obsługa informatyczna firm »

  Nasze długoletnie doświadczenie w branży IT sprawa, że obsługa informatyczna firm w naszym wykonaniu to gwarancja wysokiej klasy rozwiązań dla usprawnienia działań mniejszych i większych przedsiębiorstw. Oferujemy naszym klientom szeroko rozumiany outsourcing IT. Inwestycja w nasze usługi to pewna droga do zapewnienia sobie sukcesu od strony infrastruktury technologicznej. Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej! Znajdą tam Państwo najpotrzebniejsze informacje z zakresu naszej oferty a także potrzebne dane kontaktowe.

  Data opublikowania: 10 09 2013 · czytaj dalej »
 • SAP-IT - Mobilna Obsługa Informatyczna Firm »

  Pomimo krótkiego stażu, posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie, o czym świadczy współpraca z firmami, które już nam zaufały. Posiadamy cenione w branży informatycznej certyfikaty, które gwarantują jakość naszych usług. Zapewniamy kompleksowe usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego Trójmiasta i okolic. Główną naszą domeną jest zarządzanie, administracja, konfiguracja i instalacja sieci komputerowych, oraz utrzymywanie sprawności urządzeń i sprzętów komputerowych.

  Profesjonalna mobilna obsługa informatyczna małych i średnich firm. Administracja środowisk serwerowych, wirtualizacja, opieka informatyczna oraz wsparcie techniczne IT.

  Chcielibyśmy Państwu zaprezentować niektóre usługi:
  .. : zabezpieczanie sieci komputerowej
  .. : inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania
  .. : pomoc w obsłudze sprzętu
  .. : administracja systemami i serwerami
  .. : serwis sprzętu i oprogramowania
  .. : tworzenie kopii zapasowych danych
  .. : zapewnienie bezpieczeństwa Informatycznego
  .. : pomoc w wyborze oraz dostarczenie sprzętu informatycznego

  Aby zapoznać się z całą ofertą, skontaktuj się z nami.

  Data opublikowania: 06 06 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 8