Strony internetowe związane z hasłem 'place zabaw':

 • Place zabaw »

  Czy wszystkie place zabaw są na tyle bezpieczne, abyśmy mogli spokojnie nasze dziecko zaprowadzić tam, aby bawiło się z innymi dziećmi? Z pewnością nie m jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Bardzo ważnym jest, aby zdawać sobie sprawę z faktu, że są place zabaw gdzie wyposażenie już samo w sobie zagraża naszemu dziecku. Dlatego pamiętajmy o tym, aby odwiedzać tylko te place zabaw, które już od strony technicznej znamy. A jeśli mamy okazję poznać nowe place zabaw, to koniecznie pamiętajmy o tym, aby sprawdzić każdy szczegół techniczny. Od tego, jak sprawdzimy place zabaw bardzo często zależy bezpieczeństwo naszych dzieci. I dlatego też starajmy się place zabaw mieć zawsze pod kontrolą. Nikt z nas nie chciałby wiedzieć, że czegoś zwyczajnie nie dopilnował i z tej przyczyny dziecko ma problemy.

  Data opublikowania: 06 02 2012 · czytaj dalej »
 • Trampolina ogrodowa »

  Basenogrodowy to sklep online, który zajmuje się sprzedażą produktów marek Bestway i Intex - baseny ogrodowe, materace dmuchane i akcesoria basenowe. Baseny dmuchane, baseny stelażowe i baseny rozporowe Intex to tylko mała część propozycji, z którą mogą Państwo się zapoznać na witrynie www sklepu Basenogrodowy. Potrzebne akcesoria basenowe, między innymi pompy filtrujące, maty pod basen czy pokrywy basenowe - wszystko to można znaleźć w sklepie Basenogrodowy. Dla najmłodszych klientów do oferty wprowadzono też dmuchane brodziki i trampoliny dmuchane. W ofercie są również najwyższej klasy materace welurowe. Firma Global, która prowadzi sklep bierze udział w akcji Rzetelna Firma, co gwarantuje bezpieczne zakupy. W sezonie letnim, w siedzibie firmy mogą Państwo zobaczyć showroom z produktami dmuchanymi.

  Data opublikowania: 25 09 2012 · czytaj dalej »
 • MAXPOSZ Place zabaw »

  Prywatne przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Maxposz z siedzibą w Małkini Górnej to wiodący wytwórca mebli szkolnych i przedszkolnych, a także elementów placów zabaw. Firma może poszczycić się ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w branży, a także gronem profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają wszystkim klientom wszechstronną obsługę i fachowe usługi doradcze. Asortyment oferowanych towarów jest niesłychanie zróżnicowany i obejmuje między innymi krzesła przedszkolne i szkolne, ławki korytarzowe, stoły, szafki, tablice, wieszaki szatniowe, drabiny i materace gimnastyczne, biurka, leżaki, regały biblioteczne oraz karuzele i huśtawki. Meble marki Maxposz są zgodne z wszelkimi krajowymi i unijnymi normami, a także posiadają certyfikaty wysokiej jakości. Wszystkie osoby zainteresowane poznaniem szczegółowych wiadomości dotyczących przedstawianej propozycji zapraszamy do odwiedzenia strony

  Data opublikowania: 05 03 2013 · czytaj dalej »
 • Place zabaw »

  Ruch na świeżym powietrzu to jedna z głównych aktywności dziecka. Zabawa dostarcza maluchowi sporo radosnych przeżyć. Podczas zabawy, maluch wyraża swoje pragnienia, daje ujście swojej fantazji. Niewątpliwie umożliwia dziecku zdobywanie przeróżnych doświadczeń oraz umiejętności w działaniu. Bez wątpienia place zabaw stanowią wspaniałe miejsce do zagwarantowania maluchowi stosownej aktywności fizycznej. Plac zabaw powinien spełniać stosowne oczekiwana pod względem bezpieczeństwa. Renomowany producent placu zabaw – Buglo, ma w ofercie w pełni sprawdzone place zabaw dla dzieci. Oferowane place zabaw wyróżniają się szczególną trwałością. Dzieci posiadają najrozmaitsze korzyści z tego typu aktywności fizycznej, w głównej mierze są to korzyści dla zdrowia. Fachowcy znakomitej firmy Buglo, mogą sprostać najcięższym projektom. Na witrynie internetowej są bardzie szczegółowe wiadomości. Spółka z chęcią udzieli rad tyczących się zaaranżowania terenów zielonych, pomoże dobrać właściwe urządzenia do zabawy.

  Data opublikowania: 19 07 2013 · czytaj dalej »
 • DREWPLAC plac zabaw »

  Przedstawiamy Państwu Zakład Usług Handlowych Artur Świecak z siedzibą w miejscowości Meszna. Na rynku funkcjonujemy od 2000 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży drewnianych placów zabaw. Nasze urządzenia mają certyfikaty zaświadczające, iż zostały wykonane oraz zaprojektowane precyzyjnie z odpowiednimi normami. Proponujemy zestawy zabawowe, urządzenia pojedyncze, huśtawki, bujaki sprężynowe, ścieżki zdrowia, zestawy tematyczne, piaskownice, ławki i inne. Wszystkie urządzenia różnią się od siebie gatunkiem drzewa, sposobem mocowania do podłoża oraz opcjami malowania. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości na stronie.

  Data opublikowania: 30 08 2013 · czytaj dalej »
 • Http://bartez.com.pl/ »

  Bartez to producent najwyższej jakości dziecięcych drewnianych placów zabaw. Wszystkie produkty Bartez posiadają właściwe atesty, jak i certyfikaty, w związku z czym umożliwiają naszym dzieciom nie tylko doskonałą zabawę, ale również bezpieczeństwo. Propozycja Bartez zawiera tak pełne zestawy zabawowe w różnorodnych rozmiarach {małym, średnim oraz dużym|dużym, średnim oraz małym|małym, średnim i dużym|dużym, średnim i małym|małym, średnim, a także dużym|dużym, średnim, a także małym), jak też poszczególne elementy placów zabaw (jak choćby karuzele, piaskownice, linaria, bujaki oraz naturalnie huśtawki). Polecamy również elementy nawierzchni oraz elementy architektoniczne takie jak na przykład ławki, altany, ławostoły, kosze na śmieci, płyty SBR lub EPDM, czy drewniane domki na zabawki). Prócz tego oferta firmy Bartez obejmuje też cieszącą się dużą popularnością zewnętrzną siłownię dla osób dorosłych. Oprócz sprzedaży gotowych elementów, nasza firma świadczy również przeróżne usługi w zakresie projektu i montażu placu zabaw, a także podejmuje się drobnych usług budowlanych, serwisu placów, renowacji zieleni oraz wielu innych. Będąc doświadczoną firmą, Bartez oferuje usługi bardzo wysokiej jakości oraz sprzedaje produkty objęte aż 2-letnim okresem gwarancyjnym w przystępnych dla Klientów cenach. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z całą i niezwykle obszerną ofertą firmy zamieszczoną na stronie internetowej Bartez.

  Data opublikowania: 03 10 2013 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 8 Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 35