Strony internetowe związane z hasłem 'płaskostopie':

 • JKB COMFORT ORTHO »

  Już od 2003 roku w Warszawie działa firma „Comfort Ortho JKB” specjalizująca się w diagnozie oraz leczeniu schorzeń oraz nieprawidłowości odnoszących się do kończyn dolnych. „Comfort Ortho JKB” pomoże Państwu w przypadku nerwiaków, stopy cukrzycowej, halluxów, zapalenia ścięgna podeszwowego, koślawości stawów kolanowych, a także wielu innych. Leczenie odbywa się z wykorzystaniem specjalnie dopasowanych do indywidualnych wskazań pacjenta wkładek ortopedycznych, uformowanych z min. 3 różnych materiałów pozwalających utrzymać właściwą pozycję kończyn dolnych. Firma ta zajmuje się także importem specjalnego obuwia ortopedycznego. Szczegóły jej działalności znajdziecie Państwo na stronie.

  Data opublikowania: 29 10 2013 · czytaj dalej »
 • Wkładki Ortopedyczne Łódź »

  Nasza firma od 10 lat specjalizuje się w tworzeniu wkładek ortopedycznych dostosowanych do profilu pacjenta. Tworzymy wkładki profilaktyczne dla każdego schorzenia ortopedycznego. Na procesem pomiarów oraz wykonania naszych wyrobów czuwa wykwalifikowany zespół oraz prof. Jarosław Fabiś. Skuteczność gwarantuje najlepszy dobór materiałów. Wkładki ortopedyczne wykonujemy z materiałów termoplastycznych.

  Pobranie miary umożliwia indywidualne dopasowanie wkładek ortopedycznych do stóp Pacjenta z uwzględnieniem wymaganych korekt.
  Odpowiednio dobrane wkładki ortopedyczne mogą pomóc uniknąć wszelkich urazów a także przyspieszyć gojenie się ran i owrzodzeń stóp. Dla sportowców, dla diabetyków, odciążające wrażliwe miejsca, uzupełniające po częściowej amputacji w obrębie stopy, o charakterze profilaktycznym.


  http://wkladkilodz.pl/wkladki.html
  http://wkladkilodz.pl/o-nas.html

  Data opublikowania: 23 10 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 3