Strony internetowe związane z hasłem 'prawnik':

 • Kancelarie prawne w Lublinie »

  Lubelskie Kancelarie to trzech zawodowych prawników : adwokaci i radca prawny. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną obsługą i doradztwem prawnym. Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają zawsze na opracowanie optymalnych rozwiązań dla wszystkich prezentowanych zagadnień prawnych. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym prawie karnym i cywilnym. Adwokaci zapewniają pomoc prawną dla oskarżonych i podejrzanych. Wszyscy prawnicy zajmują się sprawami spadkowymi, rodzinnymi, prawami rzeczowymi oraz prawem zobowiązań. Konsultujemy i opiniujemy opinie prawne, pomagamy właściwie chronić interesy zleceniodawcy w ramach toczonych procesów sądowych. Mamy doświadczenie w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych związanych z wypadkami komunikacyjnymi. Szczegółowa oferta jest zaprezentowana na naszej firmowej stronie internetowej. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego tematycznego bloga prawnego, który jest na bieżąco aktualizowany. Witryna zawiera także szereg informacji dotyczących podstawowych kategorii spraw zlecanych Kancelarii. Zapraszamy do współpracy.

  Data opublikowania: 08 06 2012 · czytaj dalej »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO GRZEGORZ KAMIENIARZ porady prawne »

  Z Kancelarią Radcy Prawnego Grzegorza Kamieniarza można kontaktować się udając się wprost do jej siedziby, telefonicznie lub mailowo. W przypadku stosownego zgłoszenia mają oni również możliwość dojazdu do klienta. Kancelaria wspomoże Państwa w sprawach reprezentacyjnych w postępowaniach administracyjnych oraz sądowych. Pracownicy Kancelarii biorą udział w negocjacjach i mediacjach, a do tego w prowadzeniu postępowań zabezpieczających i egzekucyjnych. Poza tym zajmują się oni dochodzeniem należności w postępowaniach windykacyjnych oraz windykowaniem należności. Obsługują także podmioty gospodarcze w momencie zakładania, przekształcania, czy łączenia i likwidacji spółek prawa handlowego oraz ich rejestrowaniem w Krajowym Rejestrze Handlowym. Więcej danych o tych i innych usługach znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 21 03 2013 · czytaj dalej »
 • Kancelaria prawna gdańsk »

  Stawiamy na ciągły rozwój naszej placówki, aby jeszcze lepiej móc pomagać swoim klientom. Specjalizujemy się w świadczeniu usług osobą prywatnym i firmą. Zajmujemy się stała ochroną prawną naszych klientów. Do usług naszej firmy należy reprezentacja naszych Klientów przed najwyższymi organami władzy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów udzielamy także jednorazowych porad prawnych. Jesteśmy kancelarią prawną świadczącą profesjonalne i kompleksowe usługi. Nasze działania wiążą się z wysokim poziomem ich świadczenia.

  Data opublikowania: 20 06 2013 · czytaj dalej »
 • Prawnik Warszawa »

  Kancelaria Pierwsza Prawna z siedzibą w Warszawie posiada portal internetowy za pomocą którego pomogła już wielu osobom z całej Polski. Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem natury prawnej lub kłopoty ze sporządzeniem profesjonalnego pisma prawnego, proszę nie zwlekać i skorzystać z usług portalu. Po co marnować cenny czas na spotkania z prawnikami skoro można to wszystko załatwić bez konieczności wychodzenia z domu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług online. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

  Data opublikowania: 04 07 2013 · czytaj dalej »
 • JUSTYNA BARTZ kancelaria prawna »

  Prezentujemy Kancelarię Radcy Prawnego Justyna Bartz. Siedziba znajduje się w Płocku. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych oraz pozasądowych, konsultacji i szkoleń wg indywidualnego programu. Specjalizujemy się w prawie cywilnym i handlowym. W razie rozwiązywania sporów rodzinnych kancelaria zapewnia współpracę w charakterze psychologicznym oraz pedagogicznym. Po wcześniejszej rezerwacji wizyty zapraszamy do naszej Kancelarii w Płocku. Można się z nam kontaktować telefonicznie lub mailowo. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 25 07 2013 · czytaj dalej »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ odszkodowania rzeszów »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka zlokalizowana jest w bliskiej odległości od centrum Rzeszowa, gdzie łatwo dotrzeć także własnym środkiem transportu jak także komunikacją publiczną. Kancelaria świadczy szeroki charakter usług i wskazówek prawnych, jakie skierowane są do przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Zaświadczamy usługi prawne z obszaru prawa karnego, prawa handlowego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego a także prawa gospodarczego. Reprezentujemy naszych klientów na przebiegach sądowych w sądach obu instancji. Rady prawne udzielane są w siedzibie kancelarii oraz przez Net. Dokładny opis usług kancelarii dostępny jest na stronie WWW.

  Data opublikowania: 25 07 2013 · czytaj dalej »
 • RADCA PRAWNY ŁASICA pomoc prawna »

  Kancelaria Radcy Prawnego Lucyny Łasicy znajduje się w Bolesławcu. Działalność Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowana na zapewnienie zgłaszającym się klientom fachowej porady prawnej. świadczymy przy tym pełne doradztwo oraz kompleksową obsługę prawną w dziedzinie: prawa administracyjnego, prawa spadkowego i pomocy prawnej ofiarom wypadków komunikacyjnych i innych dziedzin prawa. Dochodzimy należności oraz pomagamy w negocjacjach. Reprezentujemy klientów w sprawach sądowych i pozasądowych. Udzielamy konsultacji i szkoleń wg indywidualnego planu. Proponujemy bezpośredni kontakt w siedzibie naszej kancelarii po uprzednim uzgodnieniu terminu telefonicznie lub mailowo. Więcej informacji na temat kancelarii opublikowaliśmy na naszej witrynie internetowej.

  Data opublikowania: 13 08 2013 · czytaj dalej »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Wskazana strona jest domową witryną przedsiębiorstwa prawniczego, którego właścicielem jest adwokat we Wrocławiu. Prowadzona przez niego kancelaria zajmuje się świadczeniem usług z zakresu wielu dziedzin prawa, w tym prawa cywilnego, prawa karnego i prawa ochrony środowiska. Kancelaria adwokacka we Wrocławiu współpracuje z kilkoma młodymi prawnikami wykształconymi na Uniwersytecie Wrocławskim dzięki temu udzielana pomoc prawna jest kompleksowa. Nasze biuro prawnicze asystuje przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych i akcyjnych, a także zajmuje się sporządzaniem, redagowaniem i opiniowaniem przedwstępnych umów deweloperskich. Działamy głównie na rynku wrocławskim, ale naszych klientów reprezentujemy przed sądami w całym kraju.

  Data opublikowania: 20 09 2013 · czytaj dalej »
 • Kancelaria Adwokacka – oferta dla miasta Grudziądz »

  Grażyna Jędras-Szulta oferuje profesjonalne usługi prawne w Grudziądzu. Kancelaria Adwokacka mieści się przy ulicy Mikołaja z Ryńska i jest czynna od poniedziałku do piątku. Oferuje usługi z zakresu:- prawa rodzinnego (sprawy o rozwód, ubezwłasnowolnienie, kuratelę), - prawa karnego (sporządzanie apelacji, sprawy o wykroczenia), - prawa cywilnego, - prawa pracy - oraz doradztwa (porady i pomoc prawna, sporządzanie różnego rodzaju pism procesowych). Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie telefonicznie, za pośrednictwem Skype'a lub poczty elektronicznej.

  Data opublikowania: 16 11 2013 · czytaj dalej »
 • Www.kancelariaminsk.pl »

  Kancelaria Radosława Domalewskiego świadczy usługi z zakresu doradztwa prawnego dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych, nie prowadzących własnej działalności. Oferta kancelarii jest bardzo szeroka, obejmuje między innymi windykację oraz reprezentowanie klientów w trakcie procesów i negocjacji sądowych. Wszystkich zainteresowanych ofertą kancelarii adwokackiej zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej kancelarii Radosława Domalewskiego. Zapraszamy klientów zarówno z Mińska Mazowieckiego jak i z całego województwa.

  Data opublikowania: 16 12 2013 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 26