Strony internetowe związane z hasłem 'randki':

 • Randki »

  Każdy z nas chce mieć dla siebie drugą połówkę, stąd też staramy się spotkać kogoś, kto będzie dla nas bliską osobą. Najczęściej aczkolwiek mamy każdego dnia nader bez liku pracy, co powoduje, że notorycznie nie mamy czasu na namiętność. Z pomocą zdoła nam przybyć nowomodny portal internetowy o nazwie Meegusto, na jakim to odkryjemy wielu potencjalnych samotnych kandydatów, jacy równie jak my szukają bliskiej osoby. Na portalu tym reklamują się w podobny sposób mężczyźni jak i kobiety, co sprawia, że każdy ma okazję odkryć osobę, z którą to być może spędzi resztę życia.

  Data opublikowania: 02 04 2013 · czytaj dalej »
 • Serwis randkowy Godiva »

  Zaręczamy cały szereg rozmaitego typu anonsów w bazie zrzeszającej 1300 aktywnych internautów, długoletnie doświadczenie w sektorze matrymonialnym, bezpieczeństwo, dyskrecję, dbałość o czytelność portalu, współpracę wyłącznie z osobami pełnoletnimi, sposobność nawiązania kontaktu z użytkownikami o takich samych zamiłowaniach, cechach charakteru bądź poglądach i bezlik innych zalet, których nie znajdziecie Państwo u konkurentów. Jesteśmy biurem matrymonialnym działającym na terenie całego kraju oraz w Niemczech, Austrii, Szwajcarii. Każdego tygodnia organizujemy w Częstochowie spotkania mężczyzn z Europy z kobietami z Polski. Pracujemy od roku 2007 więc nazbieraliśmy potrzebnego doświadczenia. Ogłoszenia matrymonialne kobiet i mężczyzn możecie zobaczyć państwo na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!

  Data opublikowania: 24 10 2013 · czytaj dalej »
 • SmartPage.pl »

  Zapraszamy Państwa na ostatni w Polsce darmowy portal randkowy. Randki internetowe na dobre zagościły w Naszej codzienności. Tysiące czy raczej setki tysięcy osób każdego dnia umawia się na spotkania poprzez tego rodzaju serwisy. Niestety wszystkie strony poza darmową rejestracją wymagają bardzo często wniesienia nie małych miesięcznych opłat za możliwość komunikacji. Nasz portal randkowy postanowił to zmienić. Oferujemy w 100% darmowe randki gdzie czytanie czy pisanie wiadomości nie jest objęte żadną opłatą. Takie rozwiązanie powoduje, że mamy ogromną liczbę osób regularnie korzystających ze swojego profilu a nie tylko przeglądających profile aby powysyłać uśmieszki. Zapraszamy serdecznie do zarejestrowania swojego konta na portalu - oczywiście jeśli poszukujecie miłości lub nowych znajomości przez internet. Zapraszamy

  Data opublikowania: 09 06 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 32