Strony internetowe związane z hasłem 'serwis klimatyzacji':

 • Serwis klimatyzacji poznań »

  Oferta firmy Klimapol dotyczy przede wszystkim klimatyzacji i systemów oraz instalacji klimatyzacji. Montaż, konserwacja, serwis, pomoc w doborze oraz sprzedaż to główne przedmioty działalności firmy Klimapol. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży pracownicy potrafią zamontować szybko i profesjonalnie klimatyzację w praktycznie każdym pomieszczeniu. Ponadto, firma świadczy usługi serwisowe. Do wyboru klimatyzacje typu Split, multisplit, VRV, VRF oraz klimatyzacje precyzyjne. Wysoka jakość usług.

  Data opublikowania: 17 03 2013 · czytaj dalej »
 • AND KLIMA klimatyzacja do przemysłu »

  Jeżeli marzysz o chłodzie w swoim domu w czasie skwarnego lata, pomyśl o założeniu klimatyzacji. To jest luksus, na jaki w dzisiejszych czasach stać każdego. Przedsiębiorstwo AND KLIMA z Warszawy oferuje ogromny zakres kompleksowych usług połączonych z dziedziną klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa. Na rynku działamy już od kilkunastu lat i cały czas poszerzamy naszą działalność, pragnąc zagwarantować naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Oferujemy urządzenia najlepszych firm w branży, a są to między innymi takie marki jak: Hitachi, Fujitsu, Daikin, LG, Toshiba, czy też Samsung. Gwarancja obejmuje najczęściej okres od 3 do 5 lat w zależności od fabrykanta. Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją zamieszczoną na naszej stronie www.

  Data opublikowania: 03 04 2013 · czytaj dalej »
 • TOP-GUM Serwis klimatyzacji samochodowej bielsko »

  Internetowy sklep z ogumieniem oraz częściami samochodowymi oraz całościowe doradztwo motoryzacyjne stosuje bielskie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TOP-GUM. Przedsiębiorstwo specjalizuje się nie tylko w dystrybucji wysokiej postaci opon i felg podlegających gwarancji, fabrykowanych za pomocą najlepszych światowych producentów przy użyciu firmowego sklepu NOWE OPONY, lecz też oferuje szeroki wybór części samochodowych, akumulatorów albo wycieraczek oraz olejów do samochodów osobowych, ciężarowych oraz terenowych a i profesjonalnych maszyn budowlanych. Wspomagające informacje wspólnie z gamą ciężarów i obszarem usług opublikowano na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 27 06 2013 · czytaj dalej »
 • Ekowent Sp. z o.o. Produkcja i montaż instalacji »

  Przedsiębiorstwo EKOWENT przeprowadza całościowe instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz instalacje sanitarne w przeróżnego rodzaju obiektach na terenie zupełnej Polski. Nasze instalacje pozostały zainstalowane w wielu dużych centrach kupieckich, halach przemysłowych, hotelach, biurowcach, szpitalach, salach sportowych, basenach a także placówkach kulturalnych. Jesteśmy odpowiedzialnymi specjalistami zatem zlecone zadania przeprowadzamy na podstawie dostarczonej specyfikacji, a także w oparciu o wieloletnie praktyki. Funkcjonujemy na rynku nieprzerwania od 1994 roku. Przez ten czas zakończyliśmy wiele inwestycji budowlanych. Zapraszamy po elementy na witrynę WWW.

  Data opublikowania: 17 09 2013 · czytaj dalej »
 • ELZET czyszczenie klimatyzacji »

  Każdego rodzaju działania dotyczące urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, chłodniczych czy grzewczych są domeną skutecznej działalności firmy ELZET. Tworzącym jednostkę fachowcom warto zlecić zarówno całkowite doradztwo w obrębie doboru najbardziej optymalnego dla Państwa rozwiązania klimatyzacyjnego (np. pomiędzy klimatyzatorem kompaktowym i klimatyzatorem typu „split” albo przypodłogowo-sufitowym), ale też dokonają instalacji a później serwisowania czy czyszczenia sprzętu. Więcej szczegółów przybliżających reguły pomocnej kooperacyj z zlokalizowanym w Mińsku Mazowieckim przedsiębiorstwem ELZET dostępnych na stronie www firmy.

  Data opublikowania: 18 12 2013 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 13