Strony internetowe związane z hasłem 'stomatologia estetyczna':

1 · 2 · następna strona »
 • IMPLADENT - Chirurgia Stomatologiczna Warszawa »

  Czy szukają Państwo usług z zakresu ortodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej, wybielania zębów, wszczepiania implantów, czy medycyny estetycznej? Klinika stomatologiczna Impladent świadczy wszystkie te usługi na najwyższym poziomie! W naszej klinice pracuje zespół złożony z jednych z najlepszych stomatologów w stolicy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą państwo wyczerpujące informacje na temat naszych lekarzy i świadczonych przez nich zabiegów. Stołeczna klinika Impladent znana jest z tego, że zatrudnia tylko najbardziej kompetentnych i profesjonalnych stomatologów. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji pomiędzy lekarzem a pacjentem, dlatego też na naszej stronie internetowej prezentujemy państwu wyczerpujące profile naszych stomatologów – możecie Państwo dowiedzieć się dokładnie, kto będzie dbał o Państwa zdrowie. Zapraszamy serdecznie!

  Data opublikowania: 15 05 2012 · czytaj dalej »
 • EWA BARAN STOMATOLOGIA ESTETYCZNA lekarz stomatolog »

  Ewa Baran prowadzi specjalistyczne gabinety, które świadczą usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Jest absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Krakowie. Otrzymała tam tytuł I st. specjalizacji ze stomatologii ogólnej oraz tytuł II st. specjalizacji z ortodoncji. Uczestniczy również w wielu specjalistycznych szkoleniach, także poza granicami naszego kraju. Pozyskana przez nią wiedza jest sukcesywnie wykorzystywana w codziennej pracy z pacjentami, którzy mogą liczyć na indywidualne podejście i wyrozumiałość. Główne usługi świadczone przez gabinet to: protetyka, stomatologia zachowawcza, ortodoncja oraz stomatologia dziecięca. W gabinecie można także wykonać badania profilaktyczne. Płatności za wszystkie usługi można dokonać w systemie ratalnym. Prosimy o uprzednią rejestrację telefoniczną, celem umówienia się na wizytę.

  Data opublikowania: 01 03 2013 · czytaj dalej »
 • Viscardi - ortodoncja »

  Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego i kompleksowego gabinetu stomatologicznego, należy zwrócić uwagę na NZOZ Praktyka Stomatologiczna Viscardi. Usługi w zakresie wszystkich nowoczesnych dziedzin stomatologii takich jak: leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncja, implantologia oraz endodoncja realizowane są za pomocą najnowocześniejszych narzędzi w sterylnie czystych i doskonale wyposażonych gabinetach. Materiały używane w praktyce odznaczają się najwyższą jakością. Stomatolodzy tworzący Viscardi posiadają ogromne doświadczenie i stale podwyższają swoje kwalifikacje na kursach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą. Dodatkowe zalety gabinetu to konkurencyjne ceny. Więcej informacji na stronie:

  Data opublikowania: 21 03 2013 · czytaj dalej »
 • Stomatologia Kraków-Nieboli.pl »

  Oferujemy Państwu w naszych gabinetach fachową obsługę oraz najnowocześniejsze rozwiązania jeżeli chodzi o technikę i technologię leczenia zębów. Możemy zagwarantować iż stomatolog do którego Państwo trafią zajmie się Wami profesjonalnie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba ortodonta pomoże wybrać odpowiedni aparat na zęby dla Was lub waszych dzieci. Wykonujemy aparaty z najwyższej jakości materiałów z możliwością mocowania po stronie wewnętrznej a więc niewidoczny dla ludzi z zewnątrz. Implanty w naszej przychodni dobierane są kolorystycznie i wykonane ze szwajcarską precyzją.

  Data opublikowania: 04 04 2013 · czytaj dalej »
 • BoaDent Prestige - stomatologia zachowawcza »

  Stomatolodzy z BoaDent w Katowicach przeprowadzą zabiegi stomatologii estetycznej oraz standardowej. Leczymy również zęby dorosłych, jak i dzieci. W przypadku najmłodszych pacjentów prowadzimy postępowanie profilaktyczne- lakowanie i fluoryzację zębów mlecznych oraz stałych. Organizujemy wizyty adaptacyjne i demonstracje, na jakich uczymy, jak myć zęby i dbać o zdrowie jamy ustnej. Starsi pacjenci zostaną zdiagnozowani, a ich zęby i dziąsła wyleczone metodą standardową bądź, w razie potrzeby, z wykorzystaniem chirurgii stomatologicznej. W przypadku ekstrakcji zębów tworzymy klasyczne protezy stomatologiczne bądź wszczepiamy implanty. Oferujemy również zabiegi mające na celu poprawę wyglądu uśmiechu -zakładanie licówek, wybielanie, czyszczenie z kamienia nazębnego. Wszystkie istotne informacje znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 03 06 2013 · czytaj dalej »
 • VIP DENTAL stomatolog bielsko »

  Gabinet stomatologii i medycyny estetycznej VIP DENTAL z Bielsko-Białej prezentuje zakres swoich usług. Pacjenci odwiedzający naszą klinikę korzystają przeważnie z pomocy stomatologów przy leczeniu podstawowym zębów, ortodoncji czy implantologii. Naszą specjalnością jest też wykonywanie zabiegów z obszaru medycyny estetycznej: odmładzanie skóry, niwelowanie zmarszczek, leczenie przebarwień i łojotoku, nawilżanie i rewitalizacja skóry. W celu zapewnienia komfortu naszym pacjentom oferujemy zastosowanie znieczulenia komputerowego. Dokładne wiadomości o wykonywanych przez nas zabiegach zostały zamieszczone na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 01 07 2013 · czytaj dalej »
 • VELOMED stomatologia estetyczna »

  W Szówsku koło Jarosławia znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Velomed. Posiadamy gabinet stomatologiczny, pediatryczny oraz lekarza rodzinnego, zabiegowy, punkt pobrań i szczepień. Wkrótce zostaną otworzone nowe gabinety, w tym kompleksowa rehabilitacja. Wykorzystujemy znieczulenie komputerowe, które sprawia, że wkłucie igły i podawanie leku są całkowicie bezbolesne. We wtorki i czwartki w godzinach 8:00 do 9:30 pobieramy materiały do badań laboratoryjnych. Gabinet pediatryczny i podstawowej opieki zdrowotnej ma podpisana umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dlatego pacjenci posiadający ubezpieczenie mogą korzystać z naszych usług za darmo. Rejestracji mogą Państwo dokonać telefonicznie, mailowo bądź osobiście odwiedzając naszą przychodnie. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 26 08 2013 · czytaj dalej »
 • Praktyka Stomatologiczna Marta Nadzikiewicz »

  Ortodentis, jakie mieści się w Łomiankach, świadczy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, ortodoncji, protetyki i chirurgii dentystycznej. Gabinety dentystyczne są wyposażone w profesjonalny oraz nowoczesny sprzęt, pozwalający na postawienie prawidłowej diagnozy oraz dobranie potrzebnych zabiegów. Mogą skorzystać tutaj Państwo z różnorodnych zabiegów, w tym z usuwania kamienia nazębnego, zwalczania zmian próchniczych i leczenia kanałowego. Dentyści radzą jak dobrze zadbać o zęby i jamę ustną, w trakcie wizyt profilaktycznych zabezpieczają szkliwo zębów. Więcej o gabinecie i szczegółowy opis usług znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 18 09 2013 · czytaj dalej »
 • NZOZ NOWY IMPLADENT implanty szczecin »

  NZOZ Nowy Impladent to między innymi usługi z obrębu chirurgii stomatologicznej. Odkryją tutaj Państwo: implanty, usuwanie zębów mądrości, ekstrakcję zębów, resekcję wierzchołka korzenia oraz usuwanie zębów zatrzymanych. Tego rodzaju zabiegi w wielu przypadkach kojarzą się z bólem i cierpieniem. Tymczasem fachowy zespół zadbał tutaj o wprowadzenie najnowszych technik znieczulających, dzięki którym pacjent czuje się komfortowo, a napomknięty ból jest minimalizowany realnie do zera. Wiąże się to z ogromnym komfortem i wygodą. NZOZ Nowy Impladent to również endodoncja, stomatologia zachowawcza, profilaktyka, protetyka oraz pedodoncja. Gabinety znajdują się na ulicy Stoisława 3/2 w Szczecinie, zaraz obok dawnej Galerii Centrum. Gwarantuje to bardzo szybki i łatwy dojazd. Firma istnieje na rynku od czasu 2008, natomiast specjaliści mogą pochwalić się dużo dłuższym doświadczeniem. Jest to zespół niezwykle utalentowanych i zaangażowanych osób, działających z pasji i chęci pomocy. Więcej informacji na stronie:

  Data opublikowania: 17 10 2013 · czytaj dalej »
 • AD DENT stomatolog sopot »

  AS Dent to wyjątkowa klinika stomatologiczna, gdzie w profesjonalny sposób zdiagnozujemy stan Twoich zębów. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym, posiadamy nowoczesny sprzęt jak i narzędzia, dzięki którym w szybki i bezpieczny sposób ocenimy rozmiar schorzenia i dobierzemy odpowiedni program leczenia. Zatrudniamy najlepszych lekarzy stomatologów różnych specjalności, którzy cały czas zwiększają swoją wiedzę oraz podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnego rodzaju szkoleniach, zjazdach, bądź sympozjach. W naszej ofercie mieści się stomatologia ogólna, estetyczna, dziecięca, ortodoncja, endodoncja, protetyka oraz periodontologia. Staramy się aby pacjent czuł się u nas wyjątkowo. Więcej o nas na stronie:

  Data opublikowania: 28 11 2013 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 7 Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 22