Strony internetowe związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Podatki »

  Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez firmę Rewolucja Umysłów Łódź, przygotowanych z uwzględnieniem oczekiwań konkretnych osób prywatnych, lub firm.W ofercie firmy znajdują się szkolenia dotyczące problematyki podatkowej, jak i szkolenia typowo specjalistyczne-branżowe kierowane do przedstawicieli poszczególnych branż (szkolenia z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, komercyjnego obrotu posiadłościami, oraz usług budowlanych i budownictwa.Na szkoleniach zajmujemy się:Kontrola podatkowaKontrola skarbowaPostępowanie podatkoweOrdynacja podatkowaPrawo karne-skarbowePrawo bilansowePodatkami dochodowymiPodatek VATAkcyzaPodatek majątkowyPodatek lokalnyMiędzynarodowe prawo podatkowePrawo celne i dewizoweKorzystajcie Państwo ze szkoleń, ponieważ nieumiejętne posługiwanie się prawem podatkowym może przynieść odwrotne do zamierzonych skutki.

  Data opublikowania: 15 09 2012 · czytaj dalej »
 • Wdrażanie iso »

  EURO-SYSTEM oferuje usługi konsultacyjne w zakresie wdrażania systemów zarządzania: ISO 9001, HACCP, ISO 22000, PN-N 18001, ISO 14001, ISO/IEC 27001, ZKP. Naszym klientom oferujemy również outsourcing, nadzorowanie, usługi i szkolenia bhp, bezpieczeństwo informacji, audyt energetyczny, pomoc w uzyskaniu dotacji.Każdy z naszych konsultantów zrealizował kilkadziesiąt projektów, których celem było wdrożenie systemu zarządzania.Nigdy nie zaistniała sytuacja w której któryś z konsultantów dopuścił by do sytuacji w której Klient po zrealizowaniu przez niego projektu nie otrzymał certyfikatu.Doświadczenie zdobywaliśmy w trakcie wdrażania isooraz uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

  Data opublikowania: 12 10 2012 · czytaj dalej »
 • Szkoła uwodzenia »

  Oferujemy niesamowite kursy z zakresu uwodzenia i podrywania które są przeznaczone dla pań i panów w każdym wieku. Poznasz skuteczne techniki ciekawej rozmowy, wyrobienia nadzwyczajnej osobowości oraz niesamowitej atrakcyjności. W swej ofercie szkoła uwodzenia przewiduje zajęcia w formie grupowej i indywidualnej. Dobieramy program i tryb do możliwości do naszych kursantów. Szkolenia odbywają się zarówno na sali jak i w terenie w niezwykłej atmosferze. Gwarantujemy wzrost umiejętności w relacjach damsko- męskich.

  Data opublikowania: 16 11 2012 · czytaj dalej »
 • KANN Doradztwo BHP »

  W 1988 r. zaczęło swą działalność Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne KANN® Sp. z o.o. początkowo zajmujące się zagadnieniami powiązanymi z eksploatacją i naprawami dźwignic, robotami ziemnymi oraz drobnymi pracami budowlanymi. W kilka lat później, w 1993 r. przedsiębiorstwo powołało Prywatny Ośrodek Szkolenia Zawodowego. Dzisiaj jednostka specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu obsługi maszyn budowlanych i drogowych. Oferta szkoleń i kursów P.U.P KANN® S. z o.o. kierowana jest dla osób prywatnych ale także przedsiębiorstw oraz nauczycieli. Ośrodek posiada niezbędne uprawnienia do prowadzenia szkoleń oraz jest zarejestrowany w Kuratorium Oświaty. Poza tym przedsiębiorstwo ma odpowiednio przygotowaną bazę w Poznaniu tj. własny park maszynowy, poligon do zajęć praktycznych, a także nowoczesne sale wykładowe. Więcej na stronie.

  Data opublikowania: 12 02 2013 · czytaj dalej »
 • STERSZKOLENIA.PL szkolenia marketingowe »

  Jeśli planujesz wprowadzić w swojej firmie certyfikat zarządzania jakością ISO9001, koniecznie musisz zapoznać się propozycją firmy szkoleniowej Ster z województwa wielkopolskiego. Nikt inny nie zaoferuje Ci tak szerokiego wyboru fachowych szkoleń marketingowych i menedżerskich w równie atrakcyjnych cenach. „Zarządzanie marketingowe”, „Marketing w firmie”, „Kodeks postępowania administracyjnego”, „Finanse publiczne”, czy „Skuteczne techniki sprzedaży” - to tylko niektóre proponowane tematy kursów, których ukończenie pomoże Twoim pracownikom polepszyć wyniki sprzedażowe i podnieść wydajność. Fachowcy z firmy Ster opierają się swojej działalności na własnych kompetencjach oraz na odgadnięciu potrzeb klienta. Dzięki temu są oni w stanie uwolnić uśpiony potencjał, drzemiący w każdym przedsiębiorstwie. Chcesz poznać więcej szczegółowych informacji o ofercie firmy Ster? Znajdziesz je na stronie internetowej

  Data opublikowania: 21 02 2013 · czytaj dalej »
 • Paw-Art - ryzyko zawodowe »

  Paw - Art z Legionowa to przedsiębiorstwo, jakie zajmuje się usługami BHP. Od 2002 roku oferujemy kompleksową obsługę w zakresie bhp, ppoż., pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ochrony środowiska. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem i pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Posiadamy właściwe kursy i certyfikaty. Zapewniamy terminową adaptację każdego zamówienia, do jakiego podchodzimy profesjonalnie i z zaangażowaniem. Przy większych zleceniach szansa negocjacji cen. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz umówimy się na spotkanie. Więcej wiadomości i pełna propozycja zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 28 02 2013 · czytaj dalej »
 • Szkolenia »

  Serwis NF pragnie przedstawić interntową bazę szkoleń, kursów i wielu innych z dziedziny biznesu. wyszukiwarka została stworzona z myślą o szybszym i bardziej prezyzyjnym znajdowaniu ofert firm, które szkolą zarwno pracowników jak i osoby prywatne. W bazie można znaleźć takie oferty jak szkolenia zawodowe, indywidualne, otwarte, zamknięte. baza ta ściśle związana jest z innymi serwisami NF, które stanowią jednolita całość i z pewnością są przydatne w biznesie. wartu już dzis skorzystac z wyszukiwarki i załapać się na dostepne promocje, a jest ich naprawde duża ilość. Na przykład szkolenia Warszawa objęte są rabatami sięgającymi kilkunastu procent. Z pewnością Państwa biznes rozwinie się bardziej, właśnie dzięki wiedzy zdobytej na takim kursie.

  Data opublikowania: 02 03 2013 · czytaj dalej »
 • Szkolenia zarządzanie zasobami ludzkimi »

  Oferujemy warsztaty dla instytucji publicznych, banków, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Posiadamy najlepiej wyszkoloną załogę, mającą zawodowe uprawnienia do pracy indywidualnej jak i grupowej. Przeprowadzamy wszechstronne kursy w zakresie negocjacji handlowych i inżynierii sprzedażowej m.in. dla telemarketerów. Nasi eksperci posiadają wiedzę z zakresu rachunkowości, zamówień publicznych, administracji, zarządzania produkcji i wielu innych. Zajmujemy się instruktażem w zakresie wprowadzania i nadzorowania projektami unijnymi.Zapraszamy do wypróbowania rozwiązań doradczych oferowanych przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Trenujemy w Poznaniu i w Krakowie.Nasze szkolenia mają na celu dostarczenie elastycznych rozwiązań doradczych. Zakładamy, że przełożą się one na wymierne efekty osiągane w rzeczywistych przypadkach.

  Data opublikowania: 05 03 2013 · czytaj dalej »
 • Szkolenia biznesowe warszawa »

  Futuretraining to firma, która oferuje kompleksowe szkolenia i warsztaty biznesowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm w Warszawie. Firma tworzona jest przez wysokiej klasy specjalistów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i praktyce mogą świadczyć usługi na najwyższym poziomie, to znaczy zapewnić i nauczyć najnowszych metod i technik ze świata biznesu. Szkolenia dotyczą szeroko pojętego rozwoju osobistego, samorealizacjo oraz drogi osiągania sukcesu i metod do niego potrzebnych.

  Data opublikowania: 17 03 2013 · czytaj dalej »
 • Realizacja dźwięku- szkolenia »

  Stereosound.pl oferuje warsztaty z produkcji muzyki elektronicznej, obsługi DAW, sound designu, miksowania oraz dodatkowo masteringu. Poza tym w ramach studia trudnimy się również miksowaniem, a dodatkowo masteringiem utworów. Możliwa jest także postprodukcja. Inżynieria i realizacja dźwięku to wymagające zadanie, dlatego zaufaj fachowcom. Działamy w branży od wielu lat, posiadamy duże wiedzę praktyczną w realizacji dźwięku. Powiedz nam czego potrzebujesz, my to dla Ciebie wykonamy. Zapraszamy na stronę www po więcej szczegółów! Sprawdź jaką propozycję wykonaliśmy dla Ciebie!

  Data opublikowania: 25 03 2013 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 50