Strony internetowe związane z hasłem 'tarasy':

 • Drewnomark Deska tarasowa »

  Jeśli szukają Państwo nowoczesnego i kompleksowego Zakładu stolarskiego, Zakład DREWNOMARK będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Zakład powstał w 1996 roku i dzięki wieloletniej obecności na rynku pozyskał dużo pozytywnych opinii, a także liczną grupę usatysfakcjonowanych ze współpracy, stałych odbiorców. Wszystkie produkty oferowane przez Zakład cechuje wysoka jakość, wytrzymałość, a także wysoka precyzja i estetyka. Doświadczony personel z niezwykłym zaangażowaniem i chęcią udzieli porady w zakresie produktów z drewna. Atrakcyjne ceny to dodatkowe zalety. Szeroki asortyment produktów zawiera: deski tarasowe ryflowane dwustronnie, deski podłogowe oraz tralki balkonowe i sztachety sosnowe. Więcej szczegółów na stronie:

  Data opublikowania: 15 02 2013 · czytaj dalej »
 • ZAKŁAD STOLARSKI wiaty ogrodowe »

  Szukasz fachowej firmy, jaka przyrządzi dla Ciebie drzwi wejściowe? A może chcesz, żeby kompetentnie wykonać sunę fińską? Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją Zakładu Stolarskiego Stanisław Szewczyk. Od ponad 40 lat specjalizujemy się w branży stolarskiej. Jesteśmy jednostką rodzinną mieszczącą się w Podgórzynie. Wytwarzamy schody, podłogi, okna, drzwi wejściowe w układzie EURO, sauny fińskie, fragmenty wystroju Komór Kriogenicznych. Prowadzimy wszechstronny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego czy też osobistego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową, gdzie zamieszczona jest również galeria zdjęć naszych artykułów.

  Data opublikowania: 25 03 2013 · czytaj dalej »
 • Tarasy kompozytowe »

  Deski tarasowe, elewacyjne i akcesoria – oferta firmy Pro-Concept. Proponowane przez nas deski produkowane są z kompozytu drewna i polimeru, dzięki czemu zyskują unikatowe właściwości bez utraty pięknego wyglądu drewna. Kompozyt Eva-tech utrzymuje trwale swój kolor, gdyż nie jest podatny na promienie UV. Jeżeli są Państwo zainteresowani niuansami naszej oferty, udostępniliśmy do pobrania na naszej stronie www broszurę Eva-tech, warunki gwarancji i instruktaże dot. montażu kompozytów czy pielęgnacji tarasów. Do zobaczenia!

  Data opublikowania: 08 07 2013 · czytaj dalej »
 • Suprabit Hydroizolacje dachów katowice »

  Przedsiębiorstwo SUPRABIT z Katowic jest doświadczonym doradcą i wykonawcą kompleksowych działań dotyczących hydroizaloacji i izolacji termicznych dachów, fundamentów, posadzek a także całych zbiorników wodnych. Wszelkie działania osiągane poprzez wykwalifikowany team przedsiębiorstwa realizowane są starannie i punktualnie, z dbałością o późniejsze wieloletnie użytkowanie uszczelnianych budynków. Dodatkowo SUPRABIT oferuje instalacje przeciwoblodzeniowe lub odgromowe, zarówno dla domów prywatnych, jak również przeróżnego rodzaju Instytucji. Dodatkowe szczegóły dotyczące zestawu produktów czy zakresu usług zawarto na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 18 07 2013 · czytaj dalej »
 • Podbitka drewniana »

  Marka Dombal od początku swego istnienia wiązana jest z z wysokiej klasy rozwiązaniami. Natomiast witryna dombal. com. pl to swoisty identyfikator jej aktywności, który przybliża naszą rozwiązania w dziedzinie drewna ogrodowego i architektury drewnianej. Dombal funkcjonuje na rynku już wiele lat, toteż można rzec, że jesteśmy specjalistami w swojej branży. Mamy do zaoferowania całą gamę rozwiązań w zakresie architektury drewnianej. Dombal może swoim klientom zaproponować ostatnio bardzo modne tarasy drewniane i deski tarasowe Nasi fachowcy z pewnością pomogą dobrać propozycje optymalnie przystosowane do Państwa potrzeb. Bezustannie szkolimy się, by móc zaproponować Państwu optymalną ofertę w zakresie architektury drewnianej. Dombal to najwyższe standardy, nowatorskie idee, ugruntowana pozycja na rynku i gwarancja zadowolenia!

  Data opublikowania: 16 12 2013 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 12