Strony internetowe związane z hasłem 'ulotki':

1 · 2 · następna strona »
 • Reklamowscy »

  Indywidualne podejście do klienta buduje wzajemne zaufanie i gwarantuje najwyższą jakość współpracy. Nowatorskie pomysły, wiedza i świeże spojrzenie na świat dają nam przewagę nad konkurencją.Każdej firmie oferujemy tworzenie wizerunku od podstaw i efektywną promocję nowych produktów. Spowodujemy, że Wasza "nowa twarz" przykuje uwagę potencjalnych klientów i utrwali się w ich pamięci.Z naszą pomocą wykonasz banery, ulotki, wizytówki, kaony, szyldy, reklamy na samochód, strony internetowe, gadżety reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data opublikowania: 08 01 2012 · czytaj dalej »
 • Dystrybucja ulotek Warszawa »

  Jeśli już masz własną lokalną firmę, istotnym priorytetem jest zainteresować możliwie jak najszerszą liczbę konsumentów. Nasza firma proponuje tani kolportaż ulotek w Warszawie i na Mazowszu do skrzynek, na klamkę lub wprost do wskazanych domów i urzędów. Roznoszenie ulotek jest realizowane przez naszych roznosicieli i ewentualnie monitorowany przez kontrolerów, podnosząc wydajność kolportażu. Postaramy się, żeby Twoja firma w wyniku fachowego kolportażu ulotek pozyskała kolejnych klientów, utrzymała obecnych i wyprzedziła rywalizujące z Tobą firmy. Nie ulega wątpliwości, że najbardziej wydajnym rodzajem przekazu informacji promocyjnej jest sugerowane przez naszą firmę rozdawnictwo i dystrybucja ulotek.

  Data opublikowania: 29 06 2012 · czytaj dalej »
 • Drukarnia Wielkoformatowa, banery »

  Agencja Reklamowa – drukarnia wielkoformatowa Mediashine z kilku letnią tradycją. Główny trzon naszej produkcji stanowią wydruki wielkoformatowe na różnego rodzaju podłożach. Nasze wydruki wykorzystywane są do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych. Umożliwia to różnorodna technika druku naszych maszyn. Projektujemy i wykonujemy min. takie materiały jak: banery, siatki, plakaty, folie okienne, naklejki, tablice reklamowe, szyldy, pylony, ulotki / foldery. Dzięki doświadczeniu, nowoczesnej technologii oraz nieszablonowemu podejściu zapewniamy każdej pracy terminowe, solidne oraz indywidualne wykonanie. Nasza firma współpracuje z klientami indywidualnymi jak również agencjami w Polsce i za granicą – staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom klientów z różnych branż oraz posiadających różną specyfikę działalności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszym konsultantem.

  Data opublikowania: 27 09 2012 · czytaj dalej »
 • Kolportaż ulotek Warszawa »

  Kolportaż ulotek to nie jest łatwe zadanie. Jeśli założymy, że mamy do dystrybucji 4000 ulotek sprawa może wydawać się banalna - zatrudniamy 2-3 studentów, umawiamy się na stawkę - ustalaną godzinowo lub za ulotkę, wydajemy materiał i już. Często bywa, że w takiej sytuacji nasze ulotki, za które sporo zapłaciliśmy możemy znaleźć w śmietniku, a pracownicy oczywiście uważają, że materiał został rozniesiony. Tu napotykamy na problem, nie po to wynajmowaliśmy ludzi, żeby teraz chodzić od skrzynki do skrzynki i kontrolować dystrybucję. Skutek - pieniądze wyrzucone w błoto. Można również zatrudnić firmę, która wykona całą pracę za nas, razem z kontrolą. Jak taką firmę znaleźć - tu z pomocą przychodzi internet, wystarczy wpisać w google: roznoszenie ulotek warszawa, kolportaż ulotek warszawa lub np: dystrybucja ulotek warszawa. Każdy z tych wpisów zwróci nam mnóstwo wyników. Jak znaleźć firmę kompetentną? Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy możliwa jest kontrola z udziałem naszego pracownika. Jeśli nie, należy taką ofertę opuścić. Ulotki przynoszą efekty, tylko należy je solidnie roznieść.

  Data opublikowania: 27 03 2013 · czytaj dalej »
 • Drukarnia TON PRINT Warszawa »

  Druk offowy do formatu B2, cyfrowy do formatu 320x477Drukarnia TonPrint została założona w 1999 roku, przez ludzi od lat związanych z poligrafią.Wysoko wykwalifikowana kadra, oraz najwyższej jakości park maszynowy to gwarancja na wykonanie produktu najwyższej jakości w zakresie druku offowego, uszlachetnienia oraz oprawy.Jesteśmy przygotowani do wykonania każdego zlecenia poligraficznego, oraz dostarczenia w wybrane przez Państwa miejsce.Transport w jedno miejsce na terenie Warszawy GRATIS.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej witrynie www:www.tonprint.pl

  Data opublikowania: 07 04 2013 · czytaj dalej »
 • Pormocja na ulotki we Wrocławiu »

  Zamówienie plakatów a1 od taniej drukarni we Wrocławiu pozwoli zapewnić najwyższą jakość druków. Współpraca z naszą drukarnią cyfrową Wrocław pozwoli uzyskać wiele ciekawych akcesoriów reklamowych np. plakatu a1. Niestety, obecnie niewiele osób zwraca większą uwagę na drukowanie ulotek. Stąd nasze artykuły promocyjne muszą czymś się wyróżniać. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zamówienie, dlatego wielu klientów powierza nam specyficzne zlecenia. Zamówienie w naszej drukarni możesz złożyć online, dzięki czemu w szybki sposób możesz otrzymać swoje zamówienie. Polecamy również zapoznanie się z działem "Baza wiedzy", w którym można znaleźć przydatne informacje o ulotkach druk. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę.

  Data opublikowania: 15 04 2013 · czytaj dalej »
 • SPIDRUK ulotki »

  W Rzeszowie od 2002 roku działa kompetentna drukarnia niskonakładowa SPIDRUK zajmująca się drukiem cyfrowym wykorzystującym najnowsze rozwiązania techniczne oraz innowacyjne technologie. Nowoczesny park maszynowy, a w nim: ploter solwentowy, cyfrowa maszyna do druku kolorowego oraz nakładu czarno-białego, zaplecze introligatorskie i bezustannie podwyższane kwalifikacje naszych pracowników sprawiły, że drukarnia zaświadcza usługi spełniające najwyższe kanony jakościowe przy zachowaniu krótkich terminów realizacji. Dla najbardziej wymagających mamy rozległy wybór papierów i możliwość personalizacji wydruków. Ponadto realizujemy zlecenia dotyczące: okładek, naklejek, teczek, papierów firmowych, zaproszeń, obrazów, tapet, folderów, kalendarzy, fotoksiążek, książek, ulotek, wizytówek, broszur, plakatów kart stałego klienta, recept i inne. Szczegóły o nas odnajdą Państwo na stronie www. spidruk. pl.

  Data opublikowania: 19 04 2013 · czytaj dalej »
 • Agencja reklamy wrocław »

  Spore doświadczenie, młody zespół, świetne oryginalne pomysły - to właśnie jest Freshboxstudio, firma która działa na rynku reklamy od trzech lat. Do tej pory wykonaliśmy wiele projektów dla znanych przedsiębiorstw i organizacji, które przyniosły pozytywne, oczekiwane rezultaty. Nasze usługi cechuje zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy pewni, że nasza praca przysłuży się także Twojej firmie. Sprawdź naszą ofertę Agencja Reklamowa Freshboxstudio świętego Jerzego 1 50-518 Wrocław‎.

  Data opublikowania: 05 06 2013 · czytaj dalej »
 • AML Polska centrum druku »

  AML POLSKA jest drukarnią, która od lat szczyci się zaufaniem wielu firm i agencji reklamowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Ludzie tworzący naszą firmę posiadają wieloletnie doświadczenie w trzech podstawowych obszarach druku obecnych na rynku. Jesteśmy ekspertami zarówno w tematyce druku offsetowego, cyfrowego jak również wielkoformatowego. Oferujemy w pełni profesjonalne wykonanie powierzonych prac w każdej z wyżej wymienionych technologii. Ze swojej strony zawsze staramy się zapewnić Państwu najwyższej klasy jakość druku, termin realizacji „na wczoraj” a także konkurencyjne ceny.

  Data opublikowania: 15 10 2013 · czytaj dalej »
 • Roznoszenie ulotek z firmą ULOTEK.com.pl »

  Świadczymy usługi kolportażu materiałów reklamowych na terenie Warszawy i okolic. Dzięki kilkustopniowemu systemowi kontroli każda ulotka trafi do skrzynki pocztowej lub do ręki potencjalnego klienta. Oferujemy roznoszenie ulotek jak również rozdawanie ulotek na ulicy. Ulotek. com. pl dba o zaspokajanie potrzeb swoich klientów na każdym etapie realizacji zlecenia. Zależnie od potrzeb konkretnego klienta, dystrybucja ulotek może odbywać się w różnych miejscach i w różnym czasie. Materiały reklamowe mogą być umieszczane w skrzynkach pocztowych, ale również na klamkach czy na wycieraczkach. Adresatem przesyłek mogą być zarówno osoby prywatne mieszkające w blokach lub w domkach oraz firmy. Jednocześnie Ulotek. com. pl doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach większość firm dysponuje ograniczonym budżetem na reklamę. W związku z tym kolportaż ulotek cennik, który proponuje klientom jest dostosowany do współczesnych realiów i niezbyt wygórowany.

  Data opublikowania: 17 10 2013 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 11 Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 49