Strony internetowe związane z hasłem 'usługi informatyczne':

 • InformatykaPodkarpacka.pl »

  Firmy oferujące usługi informatyczne w Rzeszowie od 2006 roku mają możliwość zrzeszania się w Stowarzyszeniu Informatyka Podkarpacka. Za jego sprawą mogą nawiązywać kontakty branżowe oraz wymieniać się doświadczeniami. Stowarzyszenie oferuje szkolenia informatyczne, na których członkowie stowarzyszenia powiększą swoją wiedzę z zakresu outsourcing IT, ERP oraz business intelligence. Na seminariach omawiane są także integracje i wdrożenia IT, różnego rodzaju hurtownie danych oraz szeroko pojęte oprogramowanie. Rzeszów poprzez działalność stowarzyszenia otwiera się na branżę informatyczną wspierając jej rozwój.

  Data opublikowania: 13 12 2013 · czytaj dalej »
 • SAP-IT - Mobilna Obsługa Informatyczna Firm »

  Pomimo krótkiego stażu, posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie, o czym świadczy współpraca z firmami, które już nam zaufały. Posiadamy cenione w branży informatycznej certyfikaty, które gwarantują jakość naszych usług. Zapewniamy kompleksowe usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego Trójmiasta i okolic. Główną naszą domeną jest zarządzanie, administracja, konfiguracja i instalacja sieci komputerowych, oraz utrzymywanie sprawności urządzeń i sprzętów komputerowych.

  Profesjonalna mobilna obsługa informatyczna małych i średnich firm. Administracja środowisk serwerowych, wirtualizacja, opieka informatyczna oraz wsparcie techniczne IT.

  Chcielibyśmy Państwu zaprezentować niektóre usługi:
  .. : zabezpieczanie sieci komputerowej
  .. : inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania
  .. : pomoc w obsłudze sprzętu
  .. : administracja systemami i serwerami
  .. : serwis sprzętu i oprogramowania
  .. : tworzenie kopii zapasowych danych
  .. : zapewnienie bezpieczeństwa Informatycznego
  .. : pomoc w wyborze oraz dostarczenie sprzętu informatycznego

  Aby zapoznać się z całą ofertą, skontaktuj się z nami.

  Data opublikowania: 06 06 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 3